فهرست
لیگ برتر، فستیوال جذابیت
لیگ برتر، فستیوال جذابیت

لیگ برتر، فستیوال جذابیت

آی اسپورت- پرده‎ها کنار رفت و از لیگ برتر جدید رونمایی شد، صحنه‎ای اشرافی. بخی از مشهورترین مربیان نقش اصلی را دارند، در باشگاه‎هایی که بیشترین طرفدارها را در دنیا دارند با جیب‎هایی عمیق و پر از پول. نتیجه‎اش هم منظره‏ای است که هر فصل شگفت‎انگیزتر می‏شود، فصل به فصل. این موضوع به اندازه هواداران به نفع هیچ کس نیست.

لیگ برتر انگلیس جایی است که مربیانی می‎روند که می‌‎خواهند خواسته‎های هوادارانشان را برآورده کنند و البته از توقع بالای آن‎ها باخبرند، همچنین جایی که همه در آن عاشق جدال و درگیری هستند. جایی که دیگر اهمیت پروسه در آن از بین رفته است، جایی که همه در آن پیچیدگی را از سادگی بیشتر دوست دارند. این لیگ زمانی تاسیس شده که تیم‎ها آن را نردبانی برای رسیدن به بازی‎های اروپایی می‎دیدند. حالا هم روندی جذابیتش ادامه دارد و لیگی است که بیشتر از همه جای کره زمین بازی‎های در دنیا دیده می‏شود.

تیم ملی زیر 20 ساله‎های انگلیس این تابستان قهرمان جام جهانی شد. اما می‎توانید مطمئن باشید که هیچ یک از آن بازیکنان در رقابت‎های لیگ برتر در ترکیب اصلی نیستند. در حالی که اتحادیه فوتبال تلاش کرده تا از ملی‎پوش‎ها با شمشیری چوبی دفاع کند، لیگ برتر ادامه دارد و مثل غلتک راه را صاف کرده و ادامه می‎دهد. این لیگ، لیگ جدال‎ها است.
منچسترسیتی نه فقط به خاطر مقدار پول هنگفتی که خرج کرده، بلکه به خاطر سبک بازی‎ای که به کار گرفته و استعدادی که بازیکنانش دارند، تیمی است که متوقف کردنش کار آسانی نیست. تاتنهام تیمی است که در دو فصل گذشته بیشترین تداوم را داشته است و باید با داشته‎هایش این فصل را هم به پایان برساند، چون هیچ خریدی نکرده و مهم‎تر از همه کایل واکر از این تیم جدا شده است.

گویا آرسن ونگر آخرین شانس را در بین مدعیان دارد، چلسی هم دیگر نمی‎تواند هفته‎ای یک بازی انجام دهد، باعث افتخار است که رافا بنیتس به لیگ بازگشته، برای مورینیو کار سخت است که بتواند منچسترسیتی را از رده ششم لیگ برتر انگلیس به موفقیت در لیگ قهرمانان برساند، حتی با وجود سرمایه‎گذاری‎های هنگفت. همه این‌ها اما خوراک همه روزنامه‎های انگلیسی را فراهم می‎کنند. مطمئن باشید بازی‎های عالی و ناکامی‎های وسیع و تنش‎های زیادی در راه است.

 

۳    
آی اسپورت
2017-08-12 15:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر