فهرست
دکه آنلاین: هشدار برانکو
دکه آنلاین: هشدار برانکو

دکه آنلاین: هشدار برانکو

آی اسپورت – تیتر یک خبر ورزشی واکنش منصوریان به شعار نویسی علیه او روی کرکره رستورانش است. سرمربی استقلال گفته که می خواهند با این کارها او را بترساند. ماجرای درگیری گادوین منشا با سه فرد مزاحم بعد از بازی با پیکان و فرار مهاجم قرمزها به کمک خبرنگاران تیتر جالب دیگری است که روی جلد خبر دیده می شود.

 

خبر ورزشی 28 شهریور
خبر ورزشی 28 شهریور

تیتر یک گل ماجرای تذکر مهدی طارمی به آقاخان گلزنی پیکان به قرمزها بوده. آنطور که آقاخان گفته طارمی از مدل شادی بعد از گل او گلایه کرده و بازیکن پیکان هم عذرخواهی کرده است.مرفاوی گفته اگر او جای منصوریان بود در این شرایط استعفا نمی داد. سرهنگ علیفر هم از آمادگی اش برای کمک به استقلال خبر داده است.

 

روزنامه گل 28 شهریور
روزنامه گل 28 شهریور

پیروزی با انتشار عکسی از تمرین پرسپولیس جمله برانکو خطاب به شاگردانش را تیتر یک کرده. اینکه او به شاگردانش هشدار داده بود که ممکن است تیمشان به پیکان ببازد. پیروزی نوشته سیدجلال مشکلی برای بازی با الهلال ندارد و در خبری دیگر آخرین وضعیت استانکو را بررسی کرده و از قول او نوشته که برانکو باید پرسپولیس را به قهرمانی در آسیا برساند.

پیروزی 28 شهریور
پیروزی 28 شهریور

همشهری ورزشی عکس برانکو را روی جلد برده و به انتقاد او از شاگردانش اشاره کرده. برانکو گفته انگار مربی پرسپولیسی ها شخص دیگری بوده. این روزنامه مدعی شده یکی از دلایل اخراج رحمتی رایزنی او برای انتخاب جانشین منصوریان بوده است.

همشهری ورزشی 28 شهریور
همشهری ورزشی 28 شهریور

     
آی اسپورت
2017-09-19 08:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر