فهرست
پیش بازی رم - یوونتوس/ بهترین فرصت برای کاهش امتیازها
پیش بازی رم - یوونتوس/ بهترین فرصت برای کاهش امتیازها

پیش بازی رم - یوونتوس/ بهترین فرصت برای کاهش امتیازها

آی اسپورت- نتایج ضعیف رم در هفته های قبل باعث شد که بازی بزرگ امشب در پایتخت ایتالیا حساسیت های سابق خود را از دست بدهد. 9 امتیاز اختلاف تیمها حاکی از پرواز یووه به سوی چهارمین قهرمانی پیاپی لیگ است، مگر اینکه گارسیا و رم دست به معجزه بزنند و با تحمیل شکست به بینکونری بار دیگر در کورس قهرمانی قرار گیرند. 

هفته بیست و پنجم سری آ
زمان بازی : دوشنبه 23:30
آب و هوا: صاف و نیمه ابری


آرایش احتمالی دو تیم 

 
                                
بازیکنان غایب
 
رم :
فدریکو بارتزالتی
لیئندرو کاستان
کوین استرومن
ویکتور ایباربو
مایکون
 
یوونتوس :
کوادوو آساموآ
رومولو
آندره ا پیرلو
 
 
پیش بینی :
 
- جلوروسی 10 امتیاز در 5 بازی اخیر خود از دست داده اند تا به یکه تازی و فاصله گرفتن یوونتوس در صدر جدول کمک کنند. آن ها با پیروزی در مقابل فاینورد در لیگ اروپا، کمی اعتماد به نفس از دست رفته خود در هفته های اخیر را تقویت کردند.
- یوونتوس با اختلاف 9 امتیازی نسبت به تیم دوم در صدر جدول ایستاده و با آرامش خاطر بیشتری به مصاف حریف خود می شتابد.
- هر دو تیم هفته گذشته در رقابت های اروپایی حضور داشتند، با این تفاوت که بینکونری در تورین و در روز سه شنبه بازی کرده اند، اما رم پنج شنبه به روتردام هلند سفر کرد . قطعا خستگی بیشتر رم به نفع یووه خواهد بود. میزبان به خوبی می داند هر نتیجه ای به جز پیروزی در المپیکو در برابر یووه به معنای نزیک تر شدن یوونتوس به قهرمانی خواهد بود. 
- این بازی می تواند بازی عجیبی شود. به دلیل جو سنگین ورزشگاه ممکن است ابتکار عمل در نیمه اول در اختیار رمی ها باشد. البته تیم گارسیا به مراتب بیشتر از یووه به کسب امتیازهای این بازی نیازمند است.
     
آی اسپورت
2015-03-02 10:25:59
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر