فهرست
درخواست معاون وزیر ورزش از باشگاه استقلال / با کرار برخورد کنید
درخواست معاون وزیر ورزش از باشگاه استقلال / با کرار برخورد کنید

درخواست معاون وزیر ورزش از باشگاه استقلال / با کرار برخورد کنید

آی اسپورت - کرار جاسم روزهای خوبی را در فوتبال ایران پشت سر نمی گذارد. آخرین اظهارنظر او در مورد فدراسیون فوتبال با واکنش های زیادی مواجه شد و جدا از مربیان و کارشناسان که شدیدا از هافبک عراقی استقلال انتقاد کرده اند، حالا معاون وزیر ورزش هم خواهان برخورد با این بازیکن جنجالی شده است.

دکتر احمدی معاون فرهنگی وزارت ورزش درباره حرفهای کرار به ایسنا گفته:\" ون این بازیکن در حال حاضر در استقلال بازی می‌کند، این مساله باید در وهله اول از سوی سازمان لیگ، فدراسیون فوتبال و باشگاه استقلال مورد پیگیری قرار بگیرد که اتهامات وی به فوتبال ایران بر چه اساسی بوده و اگر اتهامات او وجهه قانونی نداشته باشد، بدون شک وزارت ورزش و جوانان نیز آن را پیگیری خواهد کرد.

وی افزود: ما اجازه نمی‌دهیم حرمت فوتبال ایران بی‌دلیل زیر سوال برود و هر کسی به خود اجازه دهد که شأن فوتبال ایران را با اتهامات بی‌مورد و غیر منطقی زیر سوال ببرد. بدون شک در این زمینه وزارت ورزش و جوانان پیگیری‌های جدی خواهد داشت اما به هر صورت این مساله در وهله نخست به خود باشگاه استقلال برمی‌گردد که در این خصوص چه برخوردی با این بازیکن عراقی داشته باشد. اگر نیاز باشد، قطعا وزارت ورزش و جوانان نیز وارد عمل خواهد شد.

     
آی اسپورت
2015-03-02 10:46:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر