فهرست
سایپا ۰-۳ صنعت نفت؛ آبادان مدعی فصل بعد!
سایپا ۰-۳ صنعت نفت؛ آبادان مدعی فصل بعد!

سایپا ۰-۳ صنعت نفت؛ آبادان مدعی فصل بعد!

آی اسپورت – سایپا در آخرین بازی خود، با ۳ گل مغلوب مهمانش صنعت نفت شد و فصل را در رده هفتم به پایان برد. نفت هم نشان داد که فصل آینده می تواند مدعی باشد.

هفته سی‌ام لیگ برتر – استادیوم شهداء شهرقدس

پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۸ – ساعت ۲۱:۳۰

گل‌ها: طالب ریکانی (۵۸- پنالتی)، سیدفاخر تهامی (۸۲)، عقیل کعبی (۲+۹۰)

داور: یاسر همرنگ

کمک داوران: فرزاد بهرامی و بهزاد پناهی

سایپا تهران: حامد فلاح‌زاده، روزبه شاه علی دوست، طاها شریعتی، ساموئل سارفو، ابوالفضل جلالی، مهرداد کفشگری، رضا اسدی، امیر حسین حسین زاده، آرش رضاوند، رضا جعفری و آرمان رمضانی

سرمربی: ابراهیم صادقی

صنعت نفت آبادان: محمد دریس، فردین عابدینی، وفا هخامنش، عقیل کعبی، جعفر سلمانی، مصطفی احمدی، مسلم مجدمی، طالب ریکانی، وینیسیوس فرانکو، میلاد جهانی، و جاناتان بالوتلی

سرمربی: پائولو سرجیو

خلاصه بازی: بعد از سپری کردن پنج بازی بدون باخت، گرفتن امتیاز در آخرین بازی فصل می‌توانست حسن ختامی رضایت بخش برای نفت آبادان باشد که در این بازی سه بازیکن محرومش را در اختیار نداشت. سایپایی‌ها هم که در بازی قبلی برابر استقلال خوزستان پیروز شده بودند، در صورت مغلوب کردن دیگر تیم خوزستانی شانس رسیدن به رده ششم جدول را هم داشتند.

در ۴۵ دقیقه نخست بازی سایپا و صنعت نفت علیرغم تلاش بازیکنان دوتیم توپی از خطوط دروازه‌ها عبور نکرد و علاوه بر موقعیت‌های گلزنی که در این نیمه خراب شدند، تیم سایپا در دقیقه ۳۴ یک ضربه پنالتی را توسط آرمان رمضانی از دست داد و طرفین با تساوی بدون گل راهی رختکن شدند.

طلایی پوشان نفت در ابتدای نیمه دوم موفق به گشودن دروازه سایپا شدند و طالب ریکانی در دقیقه ۵۸ تیمش را پیش انداخت. شاگردان پائولو سرجیو به همین یک گل بسنده نکردند، در دقیقه ۸۲ با ضربه سیدفاخر تهامی دومین گل و در دقیقه ۹۲ توسط عقیل کعبی سومین گل را هم وارد دروازه میزبان تهرانی کردند تا در ادامه نتایج خوب هفته‌های اخیرشان صاحب یک پیروزی باارزش در خارج از خانه شوند.

شرح گل‌ها:

۱-۰ (صنعت نفت): داور میدان یک ضربه پنالتی به سود صنعت نفت آبادان اعلام کرد و طالب ریکانی هافبک باتجربه زردپوشان این پنالتی را تبدیل به گل کرد تا شادی را به اردوی تیمش بیاورد.

۲-۰ (صنعت نفت): سید فاخر تهامی مهاجم جوان و آبادانی تیم صنعت نفت دومین گل را درون دروازه سایپا جای داد تا پیروزی تیمش را قطعی کند.

۳-۰ (صنعت نفت): عقیل کعبی مدافع پیش تاخته نفت آبادان پیروزی شیرین تیمش را کامل کرد و در دومین دقیقه از وقت اضافی سومین گل را به تور دروازه نارنجی پوشان دوخت.

     
آی اسپورت
2019-05-17 00:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر