فهرست
نوری: جام جهانی نمی رفتیم درِ فوتبال را تخته می کردند/ ترجیح میدهم درباره تمدید قرارداد کریمی حرف نزنم
نوری: جام جهانی نمی رفتیم درِ فوتبال را تخته می کردند/ ترجیح میدهم درباره تمدید قرارداد کریمی حرف نزنم

نوری: جام جهانی نمی رفتیم درِ فوتبال را تخته می کردند/ ترجیح میدهم درباره تمدید قرارداد کریمی حرف نزنم

آی اسپورت- پژمان نوری با ملوان اوج گرفت و در فوتبال ایران مطرح شد و به تیم‌ ملی رسید و در استقلال و پرسپولیس هم بازی کرد. او اکنون در سال‌های آخر بازی‌اش هم به تیم شهرش آمده تا دوباره به ملوان کمک کند تا این تیم همچنان در فوتبال ایران نقش تاثیرگذارش را داشته باشد.

با پژمان نوری می‌خواستیم در مورد ملوان انزلی صحبت کنیم اما صحبت به فوتبال ملی کشیده شد و او از حمایت‌ نشدن فوتبال و فوتبالیست ایرانی گلایه کرد. مصاحبه نوری را به نقل از فارس بخوانید:


وضعیت ملوان چطور است؟


خدا را شکر که در چند بازی اخیر خیلی خوب نتیجه گرفتیم اما باید بدانیم هیچ چیز تمام نشده است. رقابت در انتهای جدول بسیار فشرده است و هر لحظه ممکن است جای تیم‌ها در پایین جدول تغییر کند. این هفته هم بازی بسیار سختی با سپاهان داریم. تیمی که مربی خوبی دارد و بسیار پرمهره است. 

یعنی معتقدید این بردها ضمانتی برای بقا در لیگ برتر نیست؟


روند ملوان رو به پیشرفت است و ما در مسیر بسیار درستی حرکت می‌کنیم اما نباید فکر کنیم که همه چیز تمام شده است. همه بازی‌ها برای ما حکم فینال را دارد و باید با تمام وجود بازی کنیم تا بتوانیم موفق شویم.  

در این چند هفته با تیم‌های بزرگ بازی کرده‌اید و موفق شده‌اید. مقابل سپاهان چه خواهید کرد؟


باید مقابل تیم خوب سپاهان تلاشمان را خیلی باید بیشتر کنیم. خدا را شکر روند رو به رشد تیم خیلی خوب است. فیروز کریمی با روحیاتی که دارد توانسته به تیم روحیه خوبی بدهد و اکنون شرایط تیم از نظر روحی بسیار مناسب است. 
 


مدیران ملوان صحبت از قرارداد سه ساله با فیروز کریمی برای حضور در آسیا کردند نظر شما در این مورد چیست؟


ترجیح می‌دهم به این مسائل ورود نکنم. آنچه که به من بازیکن مربوط می‌شود این است که تلاش کنیم تا تیم در این فصل در لیگ برتر بماند و خوب نتیجه بگیریم. مسائل کلان و بزرگ را باید به مدیران باشگاه واگذار کرد. 


با جوی که اکنون فوتبال ما دارد چه چشم‌اندازی برای آن متصور هستید؟


من می‌گویم اگر تیم ملی ما به جام جهانی نمی‌رفت بلایی بر سر فوتبال می‌آوردند که درش تخته می‌شد. خیلی خوشحالم که حداقل به جام جهانی رفتیم تا همه تاثیر مثبت فوتبال را ببینند اما اگر اوضاع فوتبال به همین شرایط باشد چشم‌انداز روشنی نداریم. اکنون بسیاری از باشگاه‌های ما مشکلات فراوانی دارند. 

     
آی اسپورت
2015-03-02 12:26:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر