فهرست
رونی: هواداران حوصله کنند/ تحت تاثیر حرف فن خال گل نزدم
رونی: هواداران حوصله کنند/ تحت تاثیر حرف فن خال گل نزدم

رونی: هواداران حوصله کنند/ تحت تاثیر حرف فن خال گل نزدم


آی اسپورت - بعد از اعتراض گروهی از هواداران منچستریونایتد به تیم فن خال بعد از پیروی 2-0 این تیم مقابل ساندرلند، وین رونی کاپیتان این تیم می گوید که هواداران این تیم فوق العاده هستند ولی باید صبر و حوصله به خرج دهند.


سبک بازی یونایتد زیرنظر فن خال در روزهای اخیر یکی از سوژه های داغ فوتبال جزیره بوده و گروهی از هواداران این تیم اعتراض خود را نسبت به این سبک بازی در بازی این هفته شیاطین سرخ در اولدترافورد نشان دادند.
رونی در نقش کاپیتان یونایتد در این رابطه گفت:\" به نظرم این طبیعی است. هواداران ما همیشه فوق العاده هستند و می خواهند ما بازی هجومی ارائه کنیم ولی نمیشه همیشه این طور بازی کرد.\"

رونی در مورد اینکه آیا اظهارنظر فن خال قبل این بازی که مدعی شده بود یونایتد مهاجمانی ندارد که در طول یک فصل بتوانند 20 گل برای تیم به ثمررسانند، عامل انگیزه ای برای گلزنی او مقابل ساندرلند شده یا نه گفت:\"
نه به هیچ وجه. همه می دانند که من بیشتر زمان این فصل در پست هافبک بازی کردم ولی آمار نشان می دهد که حتی در پست هافبک هم گل زنی کرده ام واصلا نگران این حرف ها نیست. از اینکه فن خال من را در خط حمله به کار گرفت مسلما خوشحالم ولی مهم ترین چیز برای ما کسب پیروزی بود. من قبلا هم گفته ام که فن خال در مورد تیم و اینکه من کجا بازی کنم تصمیم می گیرد و من به تصمیم او احترام می گذارم\"

     
آی اسپورت
2015-03-02 13:07:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر