فهرست
تمرین فردای استقلال آزاد شد؛ افشاگری مجیدی؟
تمرین فردای استقلال آزاد شد؛ افشاگری مجیدی؟

تمرین فردای استقلال آزاد شد؛ افشاگری مجیدی؟

آی اسپورت - باز کردن ناگهانی تمرین ظهر شنبه استقلال به روی خبرنگاران به حدی عجیب بود که همه دنبال دلیل این کار بودند و همین کنجکاوی باعث رواج دو شایعه شد. وقتی اعلام شد بیست دقیقه ابتدایی تمرین آخر استقلال قبل از سفر به جم، با حضور خبرنگاران برگزار می شود، خیلی ها از خودشان پرسیدند باز چه اتفاقی افتاده که فرهاد مجیدی تصمیم گرفته پذیرای خبرنگاران باشد؟

مصاحبه علیه کمیته انضباطی یا هیات مدیره؟

 کنجکاوی ها به دو احتمال ختم شد؛ احتمال اول این که فرهاد می خواهد درباره اعضای جدید هیات مدیره استقلال صحبت کند اما از آن جایی که خبر باز شدن تمرین به روی خبرنگاران در کانال رسمی اطلاع رسانی باشگاه منتشر شده بود، چنین احتمالی نزدیک به صفر است. احتمال دوم هم شایعه ای بود که در محافل فوتبالی پیچید مبنی بر این که احتمال دارد فرهاد مجیدی با نامه کمیته انضباطی به دلیل آنچه در جریان بازی استقلال و فولاد رخ داد، از نشستن روی نیمکت استقلال در بازی با پارس جنوبی جم هم محروم باشد. به خصوص که سیدعلی داور بازی فولاد و استقلال از فرهاد مجیدی شکایت کرده است.

سازمان لیگ محرومیت فرهاد را تکذیب کرد

شایعه شد فرهاد به همین دلیل می خواهد بیست دقیقه ابتدای تمرین در حضور خبرنگاران برگزار شود تا اگر صبح فردا با نامه جدید فدراسیون فوتبال یا سازمان لیگ از حضور در بازی با پارس جنوبی محروم شد و اجازه شرکت در کنفرانس پیش از بازی با این تیم را نداشت، حرف هایش را به رسانه ها زده باشد اما یکی از مدیران سازمان لیگ با رد این شایعه به طرفداری گفت:

اسامی محرومان هفته بیست و سوم لیگ برتر اعلام شده و فرهاد مجیدی طبق لیست، محروم نیست. اگر فرهاد مجیدی از نشستن روی نیمکت استقلال محروم بود، کمیته انضباطی موضوع را به دبیرکل فدراسیون اعلام و ایشان هم محرومیت سرمربی استقلال را به سازمان لیگ و کمیته مسابقات ابلاغ می کرد. این مدیر سازمان لیگ تاکید کرد: «من از پرونده سرمربی استقلال در کمیته انضباطی خبر ندارم ولی او با کارت قرمزی که در بازی مقابل فولاد گرفت، هفته قبل از حضور در بازی مقابل سایپا محروم بود و حالا هم نامش در لیست محرومان هفته بیست و سوم نیست و اگر خودش بخواهد می تواند بعد از رسیدن کاروان استقلال به جم، در کنفرانس خبری آنلاین پیش از بازی استقلال و پارس جنوبی شرکت کند. مگر آن که صبح شنبه دستور یا ابلاغیه جدیدی برسد.»

۱    
آی اسپورت
2020-07-04 00:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x