فهرست
گزارش اختصاصی آی‌اسپورت؛ بحران مالی در اردوی پرسپولیس
گزارش اختصاصی آی‌اسپورت؛ بحران مالی در اردوی پرسپولیس

گزارش اختصاصی آی‌اسپورت؛ بحران مالی در اردوی پرسپولیس

آی اسپورت- روز گذشته خبری مبنی بر پرداخت بخشی از قرارداد پرسپولیسی‌ها در سایت‌ها منتشر شد که موجی از امید را در دل هواداران تیم زنده کرد. هواداران پرسپولیس خوشحال بودند که بازیکنان شارژ مالی شدند و با روحیه بالا قرار است به مصاف بنیادکار بروند. اما این شارژ مالی بیش از اینکه مرحم درد بازیکنان شود، نمکی بر روی زخم‌شان بود.

آنها ناراضی بوند که پس از مدت‌ها که در تیم خبری از پول نبود و درصد زیادی از قرارداشان باقی مانده حالا چرا باید تنها سه درصد به آنها پرداخت شود. بازیکنان این رقم پرداختی را بی‌احترامی به خود می‌دانستند و معتقد بودند برای زحمت‌شان ارزش قائل نشدند. مخصوصا زمانی این درصد نمود زشت‌تری پیدا می‌کند که دیده شد به مهاجم آماده تیم مهدی طارمی تنها چهار میلیون رسید؛ یا به عالیشاه و مکانی بیست میلیون پرداخت شد.

البته اعتراض سرخ‌پوشان از روز گذشته شروع نشده است. آنها پیش از دیدار مقابل لخویا هم از شرایط مالی تیم بسیار ناراحت بودند. قضیه از این قرار است که شب قبل از بازی، نژادفلاح طی تماسی به درخشان اعلام می‌کند به بازیکنان وعده پرداخت مبلغی از قرارداد را بدهد که با جواب منفی سرمربی روبرو می شود. درخشان معتقد بود بازیکنانش از این قول ها زیاد شنیدند و حالا زمان عمل به وعده هایی است که دادند. البته در نهایت سرمربی راضی می شود به بازیکنان این خبر را بدهد اما روز بازی هم خبری از پول نشد تا محسن بنگر، یاغی پرسپولیس به سیم آخر بزند و قید حضور در این دیدار را زد. مدافع پرسپولیس که اتفاقا گل اول دیدار را هم به ثمر رساند، از این همه وعده های تو خالی کلافه شده بود و به هیچ عنوان راضی نمی شد در ترکیب حضور داشته باشد. اما با صحبت هایی که کردند بلاخره بنگر دقایقی قبل از آغاز مسابقه قبول کرد به میدان برود.

پرسپولیسی‌ها که با پیروزی در اولین گام آسیایی تازه پس از هفته‌ها رنگ آرامش را دیده بودند باید منتظر بمانند و ببینند قبل از دیدار فردا مقابل بنیادکار خبری از پول در اردوی تیم می‌شود یا باید منتظر حواشی جدیدی باشند.

 

     
آی اسپورت
2015-03-02 15:05:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر