فهرست
گزارش روز: محو شدن کامل پولدی؛ اینتر 10 نفره بازی می کند!
گزارش روز: محو شدن کامل پولدی؛ اینتر 10 نفره بازی می کند!

گزارش روز: محو شدن کامل پولدی؛ اینتر 10 نفره بازی می کند!

 

آی اسپورت – می توان در فوتبال مالکیت توپ بیشتری داشت و پاس های بیشتری در زمین رد وبدل کرد و شوت های بیشتری زد. اما در نهایت درفوتبال همان چیزهای همیشگی اهمیت دارند: دقت، سرعت، سانتر درست در لحظه درست، تاکتیک. و البته داشتن بازیکنان مناسب.

اینتر و فیورنتینا هردو خسته از بازی های لیگ اروپا دیشب مقابل هم ایستادند ولی این طور به نظر رسید که تیم مانچینی یک ساعت از کل مسابقه را ده نفره بازی کرده است. گفتن این حقیقت خوشایند نیست ولی لوکاس پودولسکی آلمانی هنوز شرایط لازم برای بازی را پیدا نکرده و نتوانسته انتظاری که از او در این تیم می رفت را برآورده کند. درواقع ورود او به اینتر هیچ کمک قابل توجهی به تیم مانچینی نکرده است.

درایتالیا پودولسکی را به یک ماهی بیرون افتاده از آب تشبیه می کنند. او در بازی دیشب حتی یک شوت هم نزد. 13 توپ را از دست داد و در دو تلاش برای دریبل یار مستقیم خود، یک بار موفق بود. یک کارنامه ضعیف برای مهاجمی که در تیم ملی قهرمان جهان حضور دارد. اگر عملکرد ضعیف کواچیچ را هم به محو بودن کامل پودولسکی از بازی اضافه کنیم، درواقع نراتزوری در این بازی ده نفره مقابل فیورنتینا بازی کرده اند.کواچیچ در حد یک بازیکن شماره ده برای اینتر بازی نمی کند و با وجود تلاشی که در برابر فیورنتینا انجام داد، خیلی در حرکات کند بود و گوارین خطرناک ترین موقعیت های تیمش را خلق کرد. او حتی یک دریبل موفق نداشت، 7 توپ را از دست داده و همچون پودولسکی حتی یک شوت هم نزد؛ نه در چارچوب، نه خارج از زمین.

در تیمی که ایکاردی تقریبا همه کاره است و بعد از او پالاسیو بهترین نمایش را در بازی های اخیر تیم داشته و گوارین هم به سطح آمادگی لازم می رسد، نقش پودولسکی در ترکیب اینتر چیست؟ آیا او به روزهای خوش قبل از انتقال به آرسنال باز می گردد؟ بازیکنی که هنوز در کلن همه حسرت رفتنش از تیم را می خورند...

 

     
آی اسپورت
2015-03-02 15:46:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر