فهرست
پیش‌بازی پرسپولیس - بنیادکار/ به یاد بازی سال 89
پیش‌بازی پرسپولیس - بنیادکار/ به یاد بازی سال 89

پیش‌بازی پرسپولیس - بنیادکار/ به یاد بازی سال 89

آی‌اسپرت- سرخ پوشان تهرانی بعد از برد پر گل در اولین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا عصر فردا در تاشکند به مصاف بنیادکار خواهند رفت. حریف ازبکی پرسپولیس در اولین بازی خود با نتیجه 1 – 1 به تساوی دست یافت و پرسپولیس در صورت کسب یک امتیاز از این بازی نیز به احتمال زیاد صدرنشین باقی خواهد ماند. طبق نتایج بدست آمده در دور رفت، در مجموع بازی های برگزار شده پرسپولیس با زدن سه گل به لخویا بهترین نتیجه را کسب کرد.

بنیاد کار هم اکنون در رده چهارم لیگ ازبکستان حضور دارد اما اوضاع پرسپولیس در لیگ برتر ایران چندان مساعد نیست و این تیم در جایگاه نهم جدول رده بندی قرار دارد.

این دو تیم تا به‌حال چند بار رو در روی یکدیگر قرار گرفته اند و آخرین بازی رسمی آنها به مرحله حذفی در سال 89 بر می گردد که پرسپولیس با سرمربیگری علی دایی به این تیم باخت و از گردونه رقابت ها حذف شد. ریوالدوی برزیلی در آن بازی گل بنیاد کار را به ثمر رسانده بود. البته پرسپولیس امسال در اردوی بین دو نیم فصل خود در امارات نیز مقابل بنیاد کار قرار گرفت و موفق شد با حساب 3 – 1 این تیم را شکست دهد.

بازی فردا دو تیم، چهل و ششمین بازی آسیایی محسن بنگر، رهبر خط دفاعی پرسپولیس به حساب می آید. بنگر با سپاهان بازی های زیادی در آسیا انجام داد و اکنون با تجربه ترین بازیکن پرسپولیس در این رقابت ها به حساب می آید. البته این بازیکن با وجود مدافع بودن تاکنون 6 گل هم زده. 

پرسپولیس در این بازی حمید رصا علی عسگر، محمد عباس زاده و رضا نوروزی را بدلیل مصدومیت در اختیار ندارد و حمید درخشان بازیکنانی مانند افشین اسماعیل زاده، مهدی جعفر پور و مبین میردوروقی را بجای مصدومین، همراه با خود به تاشکند برده است.

گفتنی است حسین هدایتی که زمزمه هایی مبنی بر خرید پرسپولیس توسط او وجود دارد، تمامی هزینه های سفر پرسپولیس را پرداخته است و خود نیز تصمیم دارد این بازی را از نزدیک تماشا کند. پرسپولیسی ها هم اکنون در یکی از با امکانات ترین هتل های تاشکند به سر می برند و آماده بازی مقابل بنیاد کار هستند.

سرخ‌پوشان تهرانی عصر فردا با لباس های جدید خود و با مارک آل‌اسپرت به مصاف یکدست آبی پوشان بنیادکار به میدان می روند. قضاوت این دیدار بر عهده جین دانگ کیم از کره و به همراه دو هموطنش است.

بازی بنیاد کار ازبکستان مقابل پرسپولیس تهران در چارچوب هفته دوم مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 16:30 سه شنبه به وقت تهران اغاز خواهد شد.

     
آی اسپورت
2015-03-02 19:39:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر