فهرست
بیک زاده: از طلبکارم وقت گرفتم/  باشگاه قول داد مشکلم را حل کند
بیک زاده: از طلبکارم وقت گرفتم/ باشگاه قول داد مشکلم را حل کند

بیک زاده: از طلبکارم وقت گرفتم/ باشگاه قول داد مشکلم را حل کند

آی اسپورت- هاشم بیک‌زاده در خصوص غیبت در تمرینات استقلال به دلیل مشکلات مالی گفت: بازیکنان معمولا این مشکلات را تا جایی که امکان دارد تحمل می‌کنند ولی باور کنید من شرایط سختی را تحمل می‌کنم. در مورد این مسائل با کادر فنی هم حرف زده بودم و آنها هم در جریان بودند. من بدهکار هستم و معامله‌ای انجام دادم که باید بابت آن پول می‌دادم. از طلبکارم وقت گرفتم و در صحبتی که با افشارزاده داشتم، او قول داد که تا پایان هفته مشکلاتم را حل کند.

بازی این هفته استقلال و نفت:  بازی بسیار سختی داریم چون نفت مسجد سلیمان به خاطر جایگاهی که دارد، می‌خواهد در تهران امتیاز بگیرد. از طرفی ما هم دنبال قهرمانی هستیم و نباید از کورس عقب بمانیم. امیدوارم در این بازی خانگی 3 امتیاز را بگیریم، از طرفی منتظر این هستیم که دیگر رقیبان ما هم امتیاز از دست بدهند.

شانس قهرمانی استقلال: در حال حاضر چیزی قطعی نیست ولی ما به چیزی جز قهرمانی فکر نمی‌کنیم. نمی‌توان از یک یا دو تیم اسم برد. پنج تیم بالای جدول پا به پای همدیگر پیش می‌آیند و فکر می‌کنم کار تمامی مدعیان سخت است، به نظر من همه مدعیان به یک اندازه شانس دارند. فکر می‌کنم همه تیم‌ها خوب هستند و فاصله‌ها بسیار نزدیک است. کیفیت تیم‌هایی که در بالای جدول قرار دارند بالا است و همین موضوع رقابت‌ها را فشرده می‌کند.

     
آی اسپورت
2015-03-02 16:44:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر