فهرست
محبوب‌ترین بازیکنان کالدرون؛ سه تفنگدار
محبوب‌ترین بازیکنان کالدرون؛ سه تفنگدار

محبوب‌ترین بازیکنان کالدرون؛ سه تفنگدار

آی اسپورت - با توجه به اینکه گابریل کالدرون ابتدای فصل به پرسپولیس اضافه شد، شناخت دقیقی از توانایی بازیکنان این تیم نداشت. اتفاقی که باعث تغییرات پیاپی بازیکنان در تیم او شد. از تغییرات پست تا جابجایی مداوم بین نیمکت و ترکیب اصلی. اما در بین همه این تغییرات، سه بازیکن همیشه در ترکیب فیکس او بودند. علیپور که در همه 900 دقیقه لیگ نوزدهم در زمین بود و حتی تعویض هم نشد. به نظر می‌رسد کالدرون به ترابی گفته هر وقت که گل بزند، او را تعویض می‌کند. ترابی و نوراللهی هم در هر ده بازی حضور داشتند، اما دو مرتبه تعویض شدند. البته اگر محرومیت‌های بیرانوند نبود احتمالا کالدرون به شماره یک تیمش هم دست نمی‌زد.

علی علیپور 900 دقیقه کامل

علی علیپور حتی یک دقیقه از فصل جدید را هم از دست نداده است. آقای گل پرسپولیس که این فصل فراز و نشیب زیادی را تجربه کرده، در هر ده مسابقه این فصل (در لیگ برتر) در ترکیب اصلی قرار داشت و کالدرون هم در هیچ شرایطی او را تعویض نکرده است.

مهدی ترابی 880 دقیقه

ترابی هم در هر ده بازی پرسپولیس فیکس بود. البته این بازیکن دو مرتبه تعویض شد. یک بار هفته هفتم مقابل پیکان و در روزی که گل زد، دقیقه 82 تعویض شد. دومین و آخرین مرتبه‌ای که مهدی ترابی از بازی خارج شد به دیدار همین هفته مقابل فولاد برمی‌گردد که اتفاقا در این مسابقه نیز گل زد و دقیقه 78 تعویض شد.

احمد نوراللهی 873 دقیقه

آخرین بازیکنی که در همه مسابقات این فصل پرسپولیس جزو نفرات اصلی بود، احمد نوراللهی است. البته نوراللهی هم مانند ترابی دو بار تعویض شد. در هفته هشتم و دیداری که پرسپولیس 5 گل به شاهین زد، کالدرون در دقیقه 75 نوراللهی را از بازی خارج کرد و به او استراحت داد. هفته بعد از آن هم دیدار با ماشین‌سازی بود که پرسپولیس گل نزد. دیداری که یکی از برنامه‌های کالدرون برای گل زدن، افزایش نیروی تهاجمی بود و در دقیقه 78 امیر روستایی را جایگزین نوراللهی کرد.

بعد از این سه بازیکن، وحید امیری با 794 دقیقه بیشترین حضور را دارد.

 

90tv

۱    
آی اسپورت
2019-11-10 13:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر