فهرست
یوونتوس ۲-۱ بولونیا؛ پیروزی در شب فرصت سوزی
یوونتوس ۲-۱ بولونیا؛ پیروزی در شب فرصت سوزی

یوونتوس ۲-۱ بولونیا؛ پیروزی در شب فرصت سوزی

آی اسپورت - یوونتوس در شبی که موقعیت های فراوانی را از دست داد و اسکوراپسکی دروازه بان بولونیا فراتر از انتظار ظاهر شد، در نهایت در تورین با نتیجه ۱-۲ مقابل بولونیا به برتری دست یافته و صدرنشینی خود در سری آ را حفظ کرد. یوونتوس بازی را بهتر آغاز کرد و می توانست در همان دقایق ابتدایی به گل برسد، اما ضربه والی ایگواین با عکس العمل اسکوراپسکی همراه شد. اما در دقیقه ۱۹ یوونتوس به گل اول رسید. روی پاس برناردسکی، رونالدو از سمت راست حرکت کرد و با یک ضربه زمینی و محکم گل اول یوونتوس را وارد دروازه بولونیا کرد. اما بولونیا خیلی زود گل دریافتی را جبران کرد. دانیلو لارانگیرا در محوطه جریمه یوونتوس صاحب فرصت شد و با یک ضربه محکم به گوشه دروازه، جیجی بوفون را تسلیم کرد. در دقیقه ۳۲ روی پاس برناردسکی، الکس ساندرو در محوطه جریمه بولونیا صاحب فرصت شد اما ضربه او را دروازه بان حریف مهار کرد. در اواخر نیخه اول ضربه میرالیم پیانیچ از بالای دروازه بولونیا به بیرون رفت و نیمه نخست با تساوی ۱-۱ به اتمام رسید.

یوونتوس نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۵۳ روی ارسال کرنر برناردسکی می توانست به گل دست یابد، اما اسکوراپسکی ضربه سر رونالدو را دفع کرد. اما در دقیقه ۵۵ دروازه بولونیا باز شد. روی اشتباه مدافعان بولونیا، میرالیم پیانیج در محوطه حریف صاحب موقعیت شد و با ضربه ای دقیق زننده گل دوم لقب گرفت. در دقیقه ۶۰ یوونتوس می توانست به گل سوم نیز دست یابد اما ضربه والی ایگواین با عکس العمل اسکوراپسکی همراه شد. در دقیقه ۶۵ یووه فاصله ای تا زدن گل سوم نداشت اما دروازه بان بولونیا در دو صحنه متوالی به زیبایی ضربات ایگواین را مهار کرد.

در دقیقه ۷۵ این بار ایگواین می توانست گل سوم را وارد دروازه بولونبا کند اما سنگربان این تیم یک بار دیگر دروازه خود را نجات داد. دقایقی بعد این بار برناردسکی شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد اما ضربه او نیز توسط اسکوراپسکی مهار شد. در دقیقه ۸۱ رونالدو تا آستانه زدن گل سوم یوونتوس پیش رفت اما ضربه زیبای رونالدو با مهار فوق العاده سنگربان بولونیا همراه شد. در دقیقه ۹۲ بولونیا تا آستانه زدن گل تساوی پیش رفت اما ابتدا ضربه سر اورسولینی به دیرک دروازه برخورد کرد و در ریباند بوفون با واکنشی فوق العاده دروازه تیمش را نجات داد تا یوونتوس در نهایت ۱-۲ موفق به شکست بولونیا شود.

۱    
آی اسپورت
2019-10-20 00:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر