فهرست
بوسکتس:انریکه با بقیه فرقی ندارد؛امیدوارم ال‌کلاسیکو تعیین‌کننده باشد
بوسکتس:انریکه با بقیه فرقی ندارد؛امیدوارم ال‌کلاسیکو تعیین‌کننده باشد

بوسکتس:انریکه با بقیه فرقی ندارد؛امیدوارم ال‌کلاسیکو تعیین‌کننده باشد

سرخیو بوسکتس امروز دوشنبه بعد از آن که رئال مادرید در دیدار خانگی با ویارئال تساوی کرد و دو امتیاز از دست داد در کنفرانس خبری صحبت کرد. او ابراز امیدواری کرد ال‌کلاسیکوی سه هفته بعد در نوکمپ برای تیمش تعیین کننده باشد، ویارئال را به خاطر بازی‌اش تحسین کرد هرچند بازی را ندیده بود ضمن اینکه اظهارات اخیرکارلس رکساچ را بی‌اهمیت خواند و گفت آنچه از رختکن تیم بیرون نیاید، مهم نیست.

مصاحبه هافبک ملی‌پوش بارسلونا که اخیرا قراردادی جدیدی با باشگاه منعقد کرد، با خبرنگاران به این ترتیب است:

نگران نیستی که ویارئال در جام حذفی چیزی برای از دست دادن نداشته باشد؟

واقعا بازی سختی خواهد بود، ما فقط یک گام تا فینال فاصله داریم و همه انتظار کسب یک نتیجه خوب دارند. اینکه آنها مجبورند گل بزنند برای ما یک مزیت است. آنها در بازی لیگ کمی بسته‌تر بازی کردند و حالا مجبورند بازتر باشند و امیدوارم از این موقعیت به سود خودمان استفاده کنیم.

انتظار لغزش رئال مادرید را داشتی؟

ما انتظار پیروزی در زمین گرانادا را داشتیم. ما در بازی آخر باخته بودیم،‌ باید تمام بازی‌هایمان را ببریم و وقتی مادرید نتیجه نمی‌گیرد باید از آن به نفع خودمان بهره بگیریم. فاصله ما با رئال چهار امتیاز بود که حالا دو امتیاز شده،‌ تغییر زیادی نکرده و ما باید همه بازی‌های خودمان را ببریم.

ویارئال برای بازی در برنابئو به چند بازیکن اصلی خود استراحت داد

بازی را ندیدم اما این تیم ذخیره‌های خوبی هم دارد. آنها ستاره ندارند اما در قالب یک تیم بازی می کنند و همه بازیکنانشان از یک تا 25 قابل احترام است.

این فصل بیشترین فراز و نشیب را داشتی؟

فکر می کنم بازیکن باثباتی هستم. سعی می کنم در هر بازی و هر روز بهترین کار را انجام دهم. گاهی اوقات اوضاع آنطور که شما می خواهید پیش نمی رود اما شما همه تلاش و تعهد خود را در اختیار تیم گذاشته‌اید.

آیا ماسچرانو تهدیدی برای جایگاهت در وسط زمین است؟

نه چون مجبور نیستم برای قرارگرفتن در ترکیب اصلی بجنگم. کسی که تصمیم می گیرد مربی است و من باید همه تلاشم را بکنم. همه ما بهترین را برای تیم می خواهیم.

اظهارات رکساچ درباره اینکه مسی زیاد پیتزا می خورد و قوانین لوییس انریکه...

مثل همیشه آنچه خارج از رختکن تیم به بیرون منتشر می شود، اهمیتی ندارد. رکساچ چنین چیزی را در شام گفته بود و ما به آن توجهی نمی کنیم.

ال‌کلاسیکو می تواند تعیین کننده باشد؟

قبل از آن چند بازی دیگر داریم. نمی دانم اما امیدوارم آن بازی برای ما حیاتی باشد که به عوامل مختلفی بستگی دارد. کسی نمی داند.

تفاوت لوییس انریکه با مربی‌های دیگر در چه چیزی است؟

او کم و بیش مثل بقیه است ما در همان سیستمی بازی می کنیم که به آن عادت کرده‌ایم. البته هر مربی برای خودش نوآوری‌ها و تفاوت‌هایی دارد اما کم و بیش همه شبیه یکدیگر هستند.

     
آی اسپورت
2015-03-02 17:45:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر