فهرست

راکیتیچ: ما همه به مربی اعتماد داریم/ بارسلونا تغییر زیادی نکرده

آی‌اسپورت: ایوان راکیتیچ هافبک کروات بارسلونا در مصاحبه با روزنامه اسپورتسکه نووستی کشورش از حضور در بارسلونا ابراز رضایت کرد و از اتحاد میان بازیکنان این تیم و حمایتشان از لوییس انریکه، مربی تیم صحبت کرد.

او که بازی‌های اخیرش مورد تحسین فوتبالی‌های کرواسی قرار گرفته، گفت:«می خواهم سال‌ها در بارسلونا بمانم. کلید موفقیت تیم ویژگی کار گروهی است که همه برای یک نفر و یک نفر برای همه کار می کنند.»

بازیکن سابق سویا درباره انریکه هم گفت:«او مربی است و می داند چه چیز برای تیم بهتر است. ما همه به توانایی‌های او باور داریم.»

راکیتیچ می گوید دوران انطباقش با فوتبال بارسا به پایان رسید ضمن اینکه ادعا می کند برای جاافتادن در این تیم مشکل زیادی نداشته و از نقش خانواده‌اش که به او کمک زیادی کردند، تمجید کرد:«واقعیت این است که منطبق‌شدن با زندگی در بارسلونا کار خیلی سختی نیست. این باشگاه‌ سالهاست که فلسفه و ایده‌ مشابهی دارد و تغییر زیادی رخ نداده. موضوع این است که شما برای این سیستم مناسب باشید یا نه. من تصمیم گرفتم که با تمام توان برای تیم تلاش کنم، در مسیر صحیحی قرار دارم و مطمئنم می توانم کارهای بیشتری برای تیم بکنم و بازیکن بهتری شوم. من همه چیز را به خانواده‌ام مدیونم به خصوص همسر و دخترم. همانطور که همیشه گفته‌ام اگر شما نظم، آرامش و عشق در خانه داشته باشید، در کار قویتر خواهید بود. من دقیقا اینطوری هستم.»

     
آی اسپورت
2015-03-02 18:03:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر