فهرست

تاج: سال سختی را پیش رو داریم/ باشگاه ها سال آینده همین اندک پول را هم نخواهند داشت!

آی اسپورت- در جلسه امروز هیئت رییسه در سازمان لیگ مهدی تاج هشدار ویژه ای برای باشگاه ها داشت. رییس سازمان لیگ می گوید درست است که امسال باشگاه شرایط مالی بدی را داشته اند، اما سال آینده شرایط از این بدتر خواهد شد. 

مهدی تاج در این باره  گفت: ما پیش‌بینی مان این است که سال آینده شرایط انقباضی داریم و ممکن است همین اندک پولی که امسال باشگاه ها هزینه کرده اند، سال آینده نمی‌ توانند به دست بیاورند. ما باید سیاست های خودمان را تغییر بدهیم و من از اهالی فن درخواست می‌ کنم بیایند و در کارگروه های ما حضور داشته باشند. در این مورد یک ساعتی بحث شد و همه قبول داشتند که ما وارد شرایط انقباضی خواهیم شد. ما باید یک رویکرد منطقی به این موضوع داشته باشیم و یک بسته سیاستی درست برای فوتبال در نظر بگیریم.


رییس سازمان لیگ ادامه داد: انشاالله جلسات ما پیش خواهد رفت و پس از تصویب و آماده کردن این بسته آن را به باشگاه ها ابلاغ می‌ کنیم. باید هزینه ها را در فوتبال کاهش بدهیم. خیلی از تیم هایی که همین طور قرارداد می‌ بندند و بعد کارشان به کمیته انضباطی می‌ کشد، ناشی از این است که به اندازه جیبشان خرج نمی‌ کنند و این مساله باید به پایان برسد. آدم هایی در فوتبال داریم که مثلا می‌ آیند 4 نوک حمله خوب فوتبال ایران را می‌ گیرند و یکی را بازی می‌ دهند و سه تا را نیمکت نشین می‌ کنند و این هم از مسائلی است که باید جلوی آن گرفته شود.

     
آی اسپورت
2015-03-02 18:19:52
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر