فهرست
متهمان خیانت به تراکتور؛ از بنگر تا فروزان
متهمان خیانت به تراکتور؛ از بنگر تا فروزان

متهمان خیانت به تراکتور؛ از بنگر تا فروزان

آی اسپورت - تراکتورسازی روز گذشته در هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه سردار جنگل رشت میهمان سپیدرود بود و در شرایطی که با توجه به حضورش در کورس قهرمانی نیاز مبرم به هر 3 امتیاز بازی داشت ولی 3 بر یک شکست خورد تا یک بار دیگر در آستانه رسیدن به قهرمانی کارش برای رقابت سخت شود.

پس از این مسابقه بود که عده‌ای از هواداران تراکتورسازی به محسن فروزان،‌ گلر این تیم حمله کردند و با مقصر دانستن او در این شکست، خواستار اخراجش از باشگاه شدند. واکنشی عجولانه که پیش از این هم از این تیم و هوادارانش دیده بودیم.

هواداران تراکتورسازی که به عشق و علاقه خالصانه‌شان به تیم خود شهره هستند و به آنها لقب پرشورها داده‌اند، در کنار پشیبانی همه جانبه‌شان از تیم خود و ویژگی‌های خوب و مثال‌زدنی که می‌تواند کلاس درسی برای فوتبالدوستان سرتاسر ایران باشد، گاهاً به خاطر همین عشق و علاقه بی حد و اندازه درگیر تصمیمات و واکنش‌های احساسی می‌شوند که در نهایت دودش در چشم تیم می‌رود.

پیش از فروزان هم بازیکنان دیگری در تراکتورسازی حضور داشتند که به واسطه اشتباهات فنی به شدت مورد حمله قرار گرفته و در نهایت مجبور به ترک تیم شدند. نفراتی که با عملکرد خود در قبل و بعد از آن اتفاق نشان دادند بازیکنان مفیدی هستند و می‌توانستند با یافتن فرصت دوباره برای تراکتور مفید بوده و اشتباهشان را جبران کنند.

بختیار رحمانی

در لیگ پانزدهم بود که بختیار رحمانی اشتباهی در دیدار با استقلال انجام داد و به خاطر ابراز علاقه به این تیم از قبل، با اتهاماتی روبرو شد. بختیار از قبل تصمیمش را برای رفتن به استقلال گرفته بود و در پایان فصل به جمع آبی‌پوشان پیوست ولی این جدایی و قطع همکاری می‌توانست با خاطره‌ای خوش همراه باشد.

محمد نوری و محسن بنگر

محمد نوری و محسن بنگر دو بازیکن تراکتورسازی بودند که در لیگ شانزدهم و در شکست تراکتورسازی برابر پرسپولیس مقصر جلوه داده شدند. پرسپولیس با 3 گل از سد تراکتور عبور کرد و به نوعی سرخ‌های تبریزی از کورس رقابت جا ماندند. بعد از آن بازی محسن بنگر دیگر نتوانست برای تراکتور بازی کند و محمد نوری هم اگرچه در این تیم ماندنی شد ولی همواره زیر فشار طعنه‌ها و تهمت‌ها قرار داشت و با خاطره خوبی تبریز را ترک نکرد.

محمد ایرانپوریان

نفر دیگر محمد ایرانپوریان بود که با از دست دادن پنالتی در جام حذفی گذشته مقابل استقلال خوزستان شانس برتری و صعود تیمش را از دست داد. مدافع راست قدیمی و باتجربه و محجوب تراکتورسازی فصل قبل هم با بدشانسی در فینال جام حذفی مقابل نفت تهران پنالتی خود را از دست داده بود و تکرار دوباره آن خون هواداران را به جوش آورد و به بازیکن خود حمله کردند. این مسائل به قدری باعث رنجش ایرانپوریان شد که همان زمان تصمیمش را برای جدایی گرفت و در پایان فصل راهی سپاهان شد.

امید عالیشاه

امید عالیشاه، هافبک سرباز تراکتورسازی نفر دیگری بود که مورد حمله قرار گرفت. عالیشاه که روزهای پایانی خدمت خود در جمع سرخپوشان تبریزی را پشت سر می‌گذاشت طبق قراردادش باید به پرسپولیس برمی‌گشت ولی پیش از این اتفاق به عنوان میهمان دربی پایتخت به صدا و سیما و برنامه فوتبال برتر رفت. حضور بازیکن تراکتورسازی برای کارشناسی دربی در تلویزیون برای هواداران تراکتورسازی قابل تحمل نبود و به همین دلیل انتقادات شدید آنها از هافبک تیمشان باعث شد عالیشاه کمی زودتر از موعد از تیم جدا شود.

محسن فروزان

محسن فروزان هم آخرین نمونه این اتفاقات است که بار دیگر قربانی شکست تیمش شد. اینکه هواداران به قدری تیمشان را دوست دارند که باخت آن را تاب نمی‌آورند اتفاق خوبی است ولی نباید احساسات بر منطق غلبه کند و به جای رسیدگی به مشکلات فنی و بهتر شدن تیم بازیکن را قربانی کرد.

ایلنا

 

۹ ۷  
آی اسپورت
2019-04-13 19:36:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
تراکتور_استرالیا
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۱۹:۳۱
همه اینها منهای ایرانپوریان یه عده پست فطزت فاسد رذل چندش بودن (و همچنان هستند) که معلوم نیس چطوری به تیم ما راه پیدا کردند. خوشبختانه هیچکدومشون هم با معشوقشون عاقبت به خیر نشدند خیر ندیده ها
Saeef
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۱۹:۵۰
بنگر فروزان علیشاه مسلمان عباس زاده زهادی یه تیمن واسه خودشون تو راه دادن به لوازم حمومی
۶
پرسپولیسی
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۲۰:۵۶
عجب گلهایی خورد فروزان دلم خنک شد ها هاها
تیراختور نابود شد
واق واق
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۲۱:۲۱
بسه دیگه خبر نهار کم حاشیه درست کن
۶
سعید
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۲۲:۰۵
فروزان همیشه گفته استقلالی هستم و ایندفعه هم بخاطر خوش رقصی برای کیسه و کیسه کشان کار خودشو کرد . حالا حالا سوختنش بخاطر کارهای کثیفی که در بزنگاه انجام میده مونده
۷ ۱
شیر ژرمن
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۰۰:۰۰
باخت تراکتور فقط به نفع پرسپولیس شد ! چون استقلال بعد از مساوی با سایپا از کورس قهرمانی جا موند !!
۴
قارتال
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۲۳:۱۰
هیچکس به ممد ایرانپوریان انگ خیانت نزد ، بلکه انتظارات از ممد به عنوان کاپیتان دوم خیلی بالابود تعصبشم برای تیممون ثابت شده است ، ممد ایرانپوریان و حاج مهدی و ممد اف 14 جاشون تو قلب ماست . محمد نوری هم بی حاشیه تمام توانشو گذاشت برا تیم .
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر