فهرست
موج حمایت از کریمی/ دایی علیه گردن‌کلفت‌ها!
موج حمایت از کریمی/ دایی علیه گردن‌کلفت‌ها!

موج حمایت از کریمی/ دایی علیه گردن‌کلفت‌ها!

آی اسپورت – موجی که پس از مصاحبه طوفانی علی کریمی علیه مسئولان فدراسیون فوتبال ایجاد شد بزرگتر شده و هر روز به کسانی که از کریمی حمایت می کنند افزوده می شود. دیروز حشمت مهاجرانی هم از مسئولان فدراسیون فوتبال خواست اگر ریگی به کفش ندارند با کریمی مناظره کنند. علی دایی هم بدون این که نامی از علی کریمی ببرد در اینستاگرام خود نوشت: «مطمئنا فساد در فوتبال وجود دارد و بارها در این باره صحبت کردم. البته فقط در فوتبال نیست و همه جا وجود دارد و فوتبال ما هم بخشی از جامعه است. امیدوارم روزی فرا برسد که در این فوتبال دروغ ریشه کن شود و کسی به دنبال لاپوشانی و پنهان کردن مشکلات آشکار و واضح تیم‌های باشگاهی و برخی مدیران آن نباشد. من علی دایی گردنم جلوی مردم و فوتبالی‌های کاردرست از مو باریک‌تر است اما شک نکنید جلوی گردن‌کلفت‌ها می ایستم و کوتاه نمی آیم!» 

۴۲ ۸  
آی اسپورت
2017-11-12 15:54:00
نظر دهید

۸ نظر
اقای تاج هستم تو فدراسیون
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۶:۰۵
منتظرم ببینم تاج کفاش حتی مدیران سابق عزیز محمدی میان جواب بدن یادمه ی بنده خدایی میگف خطاب ب عزیز محمدی اره اسمش فرهاد کاظمی بود میگف پولارو چجوری خوردین 10 سال طول میکشه دوباره اون پولا بیاد سر جاش در مورد پوشاک بی کیفیت ک وارد میکردن هم میکفت عزیز محمدی رنگ گچ شده بود تو اون برنامه بنظرم برنامه نود یبارم بشه مثل اون برنامه خط قرمز ببینم چجوری میخوان این اقایون لاپیشونی کنن اگه ریگی تو کفششون ندارن .؟؟؟
امید از تفت
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۶:۰۷
این به فکر پول خودشه. آب که گل آلود بشه ماهی گیر قهاری میشه
یاشار تبریزلی
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۷:۳۸
وقتی صحبت از گردن کلفتی میشه نام علی دایی با اون قراداد تاریخی میدرخشه!
آقای دایی اگر فوتبال و مدیران اون فاسد نبودند قیمت مربی ایرانی و در سطح شما 3 میلیارد تومن بود که آقای رویانیان از کیسه خلیفه با شما قراداد بست که بر مبنای اون شکایت کنی؟
اصلا داداش ممد شما در عمرش پاش به توپ فوتبال خورده یا سابقه مربیگری داشته که آقای رویانیان سالی 800 میلیون تومن با ایشون قراداد بسته؟!
تورو خدا تو یکی از گردن کلفتی و فساد فوتبال حرف نزن
عکسات با بابک زنجانی هنوز مزین اینترنت هست
پرسپولیس واقعی
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۷:۴۱
عاشق این صفت مسئولان ایرانی هستم :
به هر کدومشون بگی چرا مثلا فلان جا هم عضوی ؛ میگن ما فقط از یه جا حقوق میگیریم و محض خدمت !!!!! به خلق محروم و مستضعف چند شغل داریم .

آخ که دارم دیوانه میشم از این همه عشق خدمت ، اول انقلاب تو جبهه ها یه سری بچه جنگ رامی گردوندند و صدام را خل کرده بودند ؛ مخلصینشان رفتند به بهترین جا یعنی نزد خداوند ولی
الان هم قطارای همونا دست از خدمت به ما بر نمی دارند و ما راخل و چل کردند.
بعضی هاشون عضو مجلسند ، مدیر عامل فلان شرکتند ، هیت مدیره ی بهمان جای مهمند ، و همینطور ....

موندم با این همه خدمتگزار چرا اوضاع ما اینقدر ترحم برانگیزاست.
محمد
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۰۸:۵۸
فکر کردی اگر الان خدای ناکرده جنگ بشه چی میشه؟؟ باز هم جوونای بدبخت از قشر متوسط و ضعیف رو با نام مذهب و وطن پرستی بر می انگیزن و میفرستن جنگ... ولی چرا مسئولین بالای مملکتی فرزندانشون فقط از موهبت های انقلاب استفاده کنن!! چرا یکیشون نمیره شهید حرم بشه و از پاداش اخروی نامحدود بهره مند بشه؟ شما فیلم خداحافظی حججی ببین کاملا از اوضاع خونه معلومه از قشر متوسط به پایین جامعه هستن....
مهدی
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۸:۰۷
ببین کی حرف از گردن گلفتی میزنه، مظهر گردن کلفتی و لاپوشانی شما هستی جناب دائی که چهار سال قبل ،حداقل دوبرابر قیمت واقعیت قرارداد 8 میلیاردی سه ساله میبندی با آپشنهای اعجاب انگیزی از جمله پرداخت مالیاتت برای قرارداد8 میلیاری که به هیچ عنوان ارزشت نبوده از بیت المال و افزوده شدن 20 درصدی دستمزدت جدای از هر نتیجه ای ، بله شما گردن کلفتی رو در مقابل مدیران نابلد همچون رویانیان خوب بلدی که میتونی قرارداد ترکمنچای ببندی و اینگونه حق به جانب حرف بزنی
محمد
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۰۸:۵۴
عزیزه دل برادر کسی مثل علی دایی یا علی کریمی( بخاطر دستمزدش توو اولین تجربه مربیگری!!) فقط پول توانایی فنی که دارن رو نمیگیرن!! اونا پول اسم یا به اصطلاح برندشون رو میگیرن!! قطعا دایی با تیم راه آهن، صبا، نفت، و سایپا با همین ارقام قرارداد بسته....
امیرحسین
يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶، ۲۰:۰۶
همه از کریمی حمایت کردند جر ناعادل کیروشی پور که باید با برنامه اش به این فسادها رسیدگی منه ولی فعلا ماموره گندکاری های کیروش رو بپوشه و اعتراض مخالفاش رو بی اثر کنه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر