فهرست
کابوس ابدی مورینیو؛ گواردیولا به لیگ برتر می رود؟
کابوس ابدی مورینیو؛ گواردیولا به لیگ برتر می رود؟

کابوس ابدی مورینیو؛ گواردیولا به لیگ برتر می رود؟

آی اسپورت – ژوزه مورینیو فرصت کافی برای لذت بردن از قهرمانی در فینال جام اتحادیه را نداشت. صبح امروز نشریات بریتانیایی از احتمال حضور پپ گواردیولا در لیگ برتر خبر دادند و مربی پرتغالی می داند که اگر این خبر صحیح باشد، روزهای خوش او در جزیره تمام خواهند شد.

گواردیولا رقیب و دشمن دیرینه مورینیو که در زمان حضور آقای خاص در اسپانیا، روزهای تلخی را برای او رقم زده، به احتمال فراوان در پایان این فصل از بایرن مونیخ جدا می شود و لیگ برتر بهترین جای ممکن برای کسب تجربه های بیشتر برای اوست.با شکست دیروز سیتی و بالا رفتن شانس چلسی برای قهرمانی، پیگرینی احتمالا این فصل را بدون جام به پایان می رساند و این به معنای اخراج او از این تیم در ماه ژوئن خواهد بود. مرد عبوس شیلیایی که هیچگاه نمی خندد، خودش اعتراف کرد که در این شرایط رسیدن به چلسی در صدر جدول سخت تر از همیشه خواهد بود.

از حالا نام گزینه های احتمالی جانشینی او در ورزشگاه اتحاد مطرح شده و دیه گو سیمئونه بیشترین شانس ممکن را برای نشستن روی نیمکت سیتی دارد. بعد از او یورگن کلوپ گزینه بعدی است و پپ گواردیولا مربی کنونی بایرن مونیخ هم نفر سوم معرفی شده است. اگر مربی اسپانیایی از بایرن جدا شود، فصل آینده لیگ برتر شاهد یک رقابت سنتی تمام عیار بین مربیان سابق رئال مادرید و بارسلونا خواهد بود. نشریات زرد انگلیسی از حالا برای آن روزها لحظه شماری می کنند.

 

 

  ۱  
آی اسپورت
2015-03-02 19:51:34
نظر دهید

۱ نظر
S
دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۳، ۲۰:۴۷
نه چلسی رئال مادرید هست که پشت هم مربیو بازیکن عوض بکنه، نه هوادارای باشگاه‌های انگلیس مثل اسپانیا بی‌ فرهنگو بی‌ تحمل هستن. همه اینا به کنار لیگ انگلیس مثل اسپانیا و آلمان نیست که ۲تا دونه تیم خوب فقط داشته باشه. گواردیولا وقتی‌ بیاد انگلیس تازه میفهمه که لیگ یعنی‌ چی‌ که تیم ۲۰أم جدول بیاد تیم اولو تو خونه خودش ببره.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر