فهرست
خوردبین خطاب به مسئولان بنیادکار: یه خوشامد ساده به ما نگفتید/ می آمدید میزبانی ما از لخویا یاد می گرفتید!
خوردبین خطاب به مسئولان بنیادکار: یه خوشامد ساده به ما نگفتید/ می آمدید میزبانی ما از لخویا یاد می گرفتید!

خوردبین خطاب به مسئولان بنیادکار: یه خوشامد ساده به ما نگفتید/ می آمدید میزبانی ما از لخویا یاد می گرفتید!

آی اسپورت- محمود خوردبین که بیش از ظهر امروز (دوشنبه) با حضور در جلسه هماهنگی مدیران در حضور نماینده AFC اعتراض شدید‌اللحنی نسبت به نحوه میزبانی باشگاه بنیادکار و معطلی بیش از 2 ساعت و نیمه در فرودگاه داشت در این باره به سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: به مدیر تیم بنیادکار اعتراض شدیدی کردم که چرا تشریفات میزبانی را به عمل نیاوردند و نماینده‌ای از آن باشگاه در فرودگاه حضور پیدا نکرد که در کمال تعجب پاسخ دادند که شما باید یک ماه پیش درخواست می‌کردید. من هم در پاسخ گفتم این حرف‌ها بی‌معنی است و شما اصلا نیامدید بپرسید، حال‌تان خوب است؟ چطور هستید؟ یک خوشامد ساده نگفتید. یک شاخه گل نیاوردید. می‌آمدید می‌دیدید ما در میزبانی از لخویا چه کردیم و یاد می‌گرفتید.

وی ادامه داد: به آنها گفتم آیا خوب است ما هم با تیم و بازیکنان شما چنین رفتاری داشته باشیم؟ البته ما میهمان‌نوازیم و مثل شما نیستیم. در دنیا به میهمان‌نوازی شهرت پیدا کرده‌ایم. شما حتی از نظر حرفه‌ای هم درست رفتار نکردید و این اصلا جالب نیست. این حرف‌ها را که زدیم جواب نداشتند بدهند، گفتند شما 3 نفر را با خودتان آوردید که ویزا نداشتند ولی جواب دادم اصلا این 3 نفر را درست می‌گویید ولی شما اصلا نیامدید ببینید ما چه شرایطی داریم. در این بازی وقتی میزبان هستید در قبال ما مسئولیت دارید و این عملکرد شما جای تعجب دارد.

سرپرست پرسپولیس با اشاره به اینکه نباید اجازه داد این مسایل اختلالی در اراده تیم ایجاد کند، تصریح کرد: اینها مهم نیست. اتفاقا انگیزه‌ای برای بچه‌های ما می‌شود. من امیدوارم که یک بازی خوب داشته باشیم و با نتیجه خوب، دست پر به کشور برگردیم و ایرانی‌ها را خوشحال کنیم. امیدوارم ایرانی‌هایی هم که در تاشکند و شهرهای اطراف هستند به ورزشگاه بیایند و هواداران‌مان هم دعا کنند. تیم آماده است، بچه‌ها انگیزه زیادی دارند و بعد از بازی لخویا هم اعتماد به نفس بیشتر شده و هم فشار روانی کم شده است که فکر می‌کنم به تمرکز بیشتر کمک می‌کند و امیدوارم مثل بازی با قطری‌ها از فرصت‌های‌مان خوب استفاده کنیم.

     
آی اسپورت
2015-03-02 19:49:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر