فهرست
بزن بزن در باشگاه تراکتور/ سرپرست و مدیر اجرایی به جان تدارکات افتادند!
بزن بزن در باشگاه تراکتور/ سرپرست و مدیر اجرایی به جان تدارکات افتادند!

بزن بزن در باشگاه تراکتور/ سرپرست و مدیر اجرایی به جان تدارکات افتادند!

آی اسپورت- یکی از تدارکات‌های تراکتورسازی که همراه با رسول خطیبی به این تیم پیوسته بود، پس از اخراج خطیبی او هم از  کار خود اخراج می‌شود. این فرد که نام کوچکش \"علی\" است زمانی که برای دریافت حقوق آخرین ماه خود پیش ذوالفقاری سرپرست تیم می‌رود و علاوه بر حق و حقوق خود، کپی از برگ‌های قراردادش را می‌خواهد ذوالفقاری به او می‌گوید:« برو بعدا صحبت می‌کنیم!».


تدارکات اخراج شده که از حرف‌های سرپرست قانع نمی‌شود پیش  مدیرعامل باشگاه می‌رود و از او درخواست حق و حقوق خود را می‌کند که عباسی در جواب می‌گوید: « شما اخراج نشده‌اید و باید به کارتان ادامه دهید!» سپس سرپرست را فرا می‌خواند و موضوع را به او هم اعلام می‌کند.


اما این پایان داستان نیست. به نظر زمانی که این دو از اتاق مدیرعامل بیرون می‌آیند سرپرست تیم دوباره همان حرف‌های قبلی را تکرار می‌کند و از تدارکات می‌خواهد که برود و بعدا بیاید! با این حرف، جر و بحث دو طرف بالا می‌گیرد و باعث آغاز کتک کاری در دفتر باشگاه تراکتور می‌شود.


 آنطور که از شنیده‌های ما مشخص است در این لحظه ذوالفقاری سرپرست و جلال نصیری مدیراجرایی باشگاه به جان تدارکات سابق می‌افتند و حسابی از خجالت او در می‌آیند. نکته تاسف‌بار آنجاست که تمام این اتفاقات برای حقوق یک ماه این تدارکات رخ می‌دهد که فقط  500 هزار تومان بود!  

     

     
آی اسپورت
2015-03-02 20:15:45
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر