فهرست
گزارش ویژه: هوادار یونایتد چگونه مسی و بارسلونا را فریب داد؟
گزارش ویژه: هوادار یونایتد چگونه مسی و بارسلونا را فریب داد؟

گزارش ویژه: هوادار یونایتد چگونه مسی و بارسلونا را فریب داد؟

آی اسپورت - یک هوادار جسور منچستریونایتد قبل از دیدار بارسلونا با منچسترسیتی در ورزشگاه اتحاد حتی بیش از بازیکنان تیم میزبان به ستاره‌های بارسلونا نزدیک شد.

منچسترایونینگ نیوز گزارش داد تامی دان با پوشیدن لباس رسمی به هتل پنج ستاره محل اقامت بازیکنان بارسا در سالفورد با نام لووری نزدیک شده و سوار اتوبوسی شده که قرار بود بازیکنان بارسا با آن به اتحاد بروند و به برد یک-2 برابر میزبان انگلیسی دست یابند.

او که از اهالی سالفورد است، گفت:«باخبر شده بودم که تیم بارسا در هتل لووری می ماند. صبح که از خواب بیدار شدم ، به دور و بری‌هایم گفتم امروز سعیم را می کنم که سوار اتوبوس بارسلونا شوم. منتظر تیم شدم که از هتل خارج شود بعد پیش راننده رفتم و او پرسید شما چه کسی هستید جواب دادم من نیروی امنیتی هستم که باید با تیم باشم. پشت سر راننده نشستم و با تمام بازیکنان که وارد اتوبوس می شدند احوالپرسی کردم و گفتم \"Hola\"! لیونل مسی هم با انگلیسی شکسته به من گفت «Hello» بعد مربی تیم، لوییس انریکه آمد و فکر کرد من راننده هستم. او گفت برویم. من گفتم نه، من همراه راننده هستم. او آن موقع به عقب اتوبوس رفته بود که ساک دستی اش را بگذارد. بعد پیاده شدم. همه چیز داشتم کت وشلوار، پیراهن و لباس لازم را داشتم.»

تامی این هنرنمایی خود را با دوربین مخفی ضبط کرده. او سابقه این کارها را دارد و سال قبل که بازیکنان رئال مادرید جشن قهرمانی‌شان در لیگ قهرمانان را برگزار می کردند به آنها نزدیک شده.

او که هوادار متعصب شیاطین سرخ است، گفت:«برای این کار باید اعتماد به نفس و رو داشته باشی، همیشه این فرصت پیش می آید، مسائل امنیتی خیلی خوب رعایت نمی شود. البته این کار اگرچه باعث خنده می شود اما بد هم هست.»

پنج سال پیش تامی و پسرش که نام او هم تامی است، به هتل تیم ملی انگلیس نفوذ کردند. آنها در میان سه نفری بودند که مخفیانه از جان تری فیلمبرداری کردند ضمن اینکه به منطقه تحت حفاظت هتل هرتفوردشایر راه یافتند. آنها با لباس رسمی تمام روز را بدون اینکه کسی مزاحمشان شود در هتل پنج ستاره گروو سپری کردند.

     
آی اسپورت
2015-03-02 23:11:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر