فهرست
شکست کمپین پرسپولیسی‌ها علیه فرهاد مجیدی: زور آبی بر قرمز چربید
شکست کمپین پرسپولیسی‌ها علیه فرهاد مجیدی: زور آبی بر قرمز چربید

شکست کمپین پرسپولیسی‌ها علیه فرهاد مجیدی: زور آبی بر قرمز چربید

آی اسپورت - نتیجه نظرسنجی برنامه دیشب نود یک نکته مهم داشت. اینکه برای اولین بار در یک نظرسنجی زور هواداران استقلال به هواداران پرسپولیس چربید.

حتما می پرسید که نظرسنجی دیشب مربوط به محبوبترین بازیکن استقلال بوده و به پرسپولیسی ها ارتباطی نداشته است اما نتیجه این نظرسنجی اهمیت ویژه ای برای قرمزها داشت.

آنها که هفته قبل علی کریمی را به عنوان محبوبترین بازیکن پرسپولیس انتخاب کرده بودند طی 7 روز گذشته در شبکه های اجتماعی این بحث را مطرح کرده بودند که هر طور شده باید جلوی انتخاب مجیدی را گرفت چرا که اگر او اول شود در رای گیری نهایی برای انتخاب محبوبترین بازیکن ایران، کریمی کار راحتی نخواهد داشت.

در خبری که دیروز روی خروجی سایت هواداران باشگاه پرسپولیس منتشر شده، به این نکته اشاره شده که پرسپولیسی ها قصد داشتند به جباری رای دهند تا جلوی انتخاب کریمی را بگیرند اما هواداران استقلال که متوجه این نقشه شده بودند، در فراخوان های متعدد در شبکه های اجتماعی خواستار اتحاد برای رای دادن به مجیدی شده بودند.

نتیجه اینکه دیشب تاکتیک آبی ها نتیجه داد و مجیدی به عنوان محبوبترین بازیکن استقلال انتخاب شد تا رقابت حساسی با کریمی برای کسب عنوان محبوبترین بازیکن ایران داشته باشد.

     
آی اسپورت
2015-03-03 13:12:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر