فهرست
روز پرکار قلعه نویی: انتقاد از فتح الله زاده و صدور بیانیه
روز پرکار قلعه نویی: انتقاد از فتح الله زاده و صدور بیانیه

روز پرکار قلعه نویی: انتقاد از فتح الله زاده و صدور بیانیه

آی اسپورت - علی فتح الله زاده باید قید ناهار مشترک با سرمربی استقلال را بزند. با اینکه بعد از صحبتهایی که این دو نفر طی 24 ساعت گذشته علیه همدیگر انجام داده بودند، مدیرعامل سابق استقلال مدعی شده بود که با یک ناهار دو نفره اختلافات به پایان می رسد اما صحبتهای دقایقی قبل امیر قلعه نویی جلوی هر گونه آتش بس را می گیرد.

سرمربی استقلال که با رادیو ورزش صحبت می کرد در مورد فتح الله زاده گفت: برای من جای تعجب است که این دوستان می خواهند با استقلال خودشان ر ا مطرح کنند. درباره استقلال و قلعه نویی صحبت می کنند. فتح الله عزیز! آن زمان که استقلال دسته سوم بود و بازیکنان خانه ما بودند من امیر قلعه نویی بودم که بازیکنان را در خانه ام نگه می داشتم. هیچ کس از 10 کیلومتری استقلال رد نمی شد. از نعلچگر و ملک احمدی بپرسید من با استقلال قهرمان آسیا شدم و 11 ماه دور بودم. یک سال و نیم در خانه ما در امیرآباد می آمدند استراحت می کردند و همان تیم بعدها قهرمان لیگ شد. ما که استقلال سیزدهم را تحویل گرفتیم. در زمان مدیریت فتح الله زاده استقلال سیزدهم و نهم نشد؟ مگر همان سال آقایان لیگ را از دست نداند و ما جام را به دست آوردیم و به دست پورحیدری دادیم و نگفتیم جام مال حجازی است؟ فیروز کریمی استاد من است و هیچ وقت برای او حاشیه درست نکردم.

قلعه نویی بعد از پایان حرفهایش اعلام کرد که قصد دارد با انتشار بیانیه ای پاسخ تمام حرفهای فتح الله زاده را بدهد. مدتها بود که خبری از بیانیه نویسی در فوتبال ایران نبود اما گویا سرمربی استقلال دوباره می خواهد این داستان را مد کند.

     
آی اسپورت
2015-03-03 13:14:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر