فهرست
دوری 3هفته‌ای/ ربیع‌خواه در مسیر آرام‌طبع؟
دوری 3هفته‌ای/ ربیع‌خواه در مسیر آرام‌طبع؟

دوری 3هفته‌ای/ ربیع‌خواه در مسیر آرام‌طبع؟

آی‌اسپورت- محسن ربیع‌خواه که یکی از بازیکنان موردعلاقه برانکو در پرسپولیس است در دقایق ابتدایی بازی با سایپا مصدوم و مجبور به ترک زمین شد. گویا میزان مصدومیت ربیع‌خواه مشخص شده و او سه هفته آینده را نمی‌تواند در کنار پرسپولیسی‌ها باشد. اتفاقی که برانکو را مجبور به استفاده از ترکیب دفاعی، بدون حضور ربیع‌خواه خواهد کرد. با توجه به قطعی شدن جدایی آرام‌طبع از پرسپولیس، معادله سمت چپ دفاعی این تیم هم پیچیده‌تر شد.

آرام‌طبع جزو اولین خریدهای تابستانی برانکو بود، اما با یک بدشانسی و مصدومیت قبل از شروع لیگ شانزدهم، حضور در ترکیب اصلی را از دست داد و ربیع‌خواه که یک هافبک دفاعی بود، به جای او در سمت چپ دفاع قرمزها قرار گرفت. انتخابی که برانکو با وجود انتقاداتی که به ربیع‌خواه میشد، تا پایان نیم فصل اول هم تغییری در آن به وجود نیاورد. استدلال برانکو این بوده که تیم برنده‌ و صدرنشینش نباید تغییر کند. حالا با مصدومیت نسبتا طولانی‌مدت ربیع‌خواه، باید دید او هم به سرنوشت آرام‌طبع دچار می‌‌شود و ادامه فصل را از روی نیمکت و سکو تماشا خواهد کرد؛ یا اعتقاد برانکو به این بازیکن، فراتر از اعتقادش به تغییر ندادن ترکیب تیم برنده است.

۸ ۳  
آی اسپورت
2017-01-14 22:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
پرسپولیس سرور کیسه کشا
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۵۴
خدا کنه تا اخر فصل مصدوم باشه تا از دستش خلاص بشیم
۵ ۱
لنگي خواهر استقلال ....
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۰۶:۰۶
آخر فصل قيقافه هاي لنگيا ديدن داره .. زار زار دارن گريه ميكنن ... امير قلعه نوعي آبادشون ميكنه !!!
P71
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۵۵
هرچند برای ربیع خواه به عنوان یه بازیکن ناراحتم ولی بنظرم باید این پستو بدیم به یه بازیکن توانا و با تحربه، ربیع خواه مناسب فیکس بودن تو یپرسپولیس نیست
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر