فهرست
ابراهیمی: در استقلال راحتم چون مربی به من اعتماد دارد
ابراهیمی: در استقلال راحتم چون مربی به من اعتماد دارد

ابراهیمی: در استقلال راحتم چون مربی به من اعتماد دارد

آی اسپورت- امید ابراهیمی درباره شرایط استقلال در نیم‌فصل دوم لیگ برتر گفت:  پس از جام ملت‌ها که به ایران آمدیم شرایط خوبی داشتیم و دیگر بازیکنان تیم نیز در اردوی کیش تمرینات خوبی را سپری کرده بودند. به همین خاطر از نظر بدنی و انگیزشی در شرایط خیلی خوبی هستیم. ما انگیزه زیادی داریم تا نتایج بد اواخر نیم‌فصل اول را جبران کنیم و فاصله پیش آمده با دیگر رقیبان در صدر جدول را کاهش دهیم.

نتایج خوب در بازی های اخیر: با تلاش بچه‌ها توانستیم در این چهار بازی 10 امتیاز جمع کنیم که فکر می‌کنم نتیجه خوب و قابل قبولی باشد. متأسفانه وقفه‌هایی که در مسابقات لیگ وجود دارد تا حدودی باعث می‌شود تیم‌ها از روند خوب‌شان فاصله بگیرند اما ان‌شاءالله با تمریناتی که کادر فنی برای ما در نظر گرفته است، تلاش می‌کنیم تا فرم خوب‌مان را حفظ کنیم و نتایجی بگیریم که در خور نام و شأن استقلال باشد.

وضعیت خودت: من از ابتدای حضورم در استقلال احساس راحتی می‌کردم، چون مربی به من اعتماد دارد و با بازیکنان تیم هم رابطه خوبی دارم. البته با گذر زمان، بیشتر در تیم جا می‌افتم و در تلاشم تا به استقلال بیشتر از این کمک کنم و امیدوارم بتوانم با تیمم نتایج خوبی بگیرم.

 آینده استقلال در فصل جاری: هدف همه اعضای باشگاه و کادر فنی قهرمانی استقلال است و باید تلاش کنیم تا هواداران خوشحال شوند اما دستیابی به این هدف کار سختی است. فاصله امتیازی ما با دیگر رقبا بسیار کم است و با حفظ شرایط خوبی که داریم می‌توانیم در آینده به صدر جدول برسیم و در پایان فصل قهرمان شویم.

از انتخاب استقلال برای ادامه فوتبالت راضی هستی؟ : مطمئناً همینطور است و از حضور در استقلال راضی هستم. همه جا مشکل وجود دارد ولی من همواره با مشکلات جنگیده‌ام و اجازه نمی‌دهم این مشکلات روی روند من تأثیر بگذارند. البته دیگر بازیکنان تیم نیز چنین وضعیتی دارند و اجازه نخواهند داد که مشکلات آنها را تحت تأثیر قرار دهد. این مشکلات روی تمرکز ما تأثیر می‌گذارد ولی هیچ وقت از تمرکزمان روی هدف اصلی فاصله نگرفته‌ایم. سپاهان مانند استقلال تیم بزرگی بود و من تجربه حضور در تیم‌های بزرگ را داشته‌ام. روزی که به استقلال آمدم، می‌دانستم چه کسانی در این تیم بازی کرده‌اند و برای همین واقعاً امیدوارم در استقلال موفق باشم. بازی کردن برای استقلال کار بزرگ و سختی است اما من به تلاش کردن برای موفق شدن عادت دارم و همیشه تلاش می‌کنم تا برای تیمم بازیکن تأثیرگذاری باشم.

 رابطه ات با امیر قلعه‌نویی : همواره گفته‌ام، زمانی که از لیگ یک به سپاهان آمدم، هر مربی دیگری به غیر از امیر قلعه‌نویی به من اعتماد نمی‌کرد و به من فرصت حضور در ترکیب اصلی را نمی‌داد. قلعه‌نویی به من اعتماد کرد و من هم همیشه تلاش می‌کنم جواب اعتماد و محبت او را بدهم تا او و دیگر اعضای کادر فنی از من راضی باشند و استقلال نیز به نتیجه مطلوب برسد.  امیدوارم من و دیگر بازیکنان استقلال بتوانیم تا پایان فصل عملکرد خوبی داشته باشیم تا کادر فنی و هواداران از ما راضی باشند.

     
آی اسپورت
2015-03-03 12:49:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر