فهرست
جماعتی: ازبک ها را خوب می شناسیم/ جلالی کاشف من نبود!
جماعتی: ازبک ها را خوب می شناسیم/ جلالی کاشف من نبود!

جماعتی: ازبک ها را خوب می شناسیم/ جلالی کاشف من نبود!

آی اسپورت- مهرداد جماعتی در مورد دیدار تیمش مقابل تیم لوکوموتیو ازبکستان در چارچوب هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا گفت: می‌خواهیم فوتبالی در ازبکستان به نمایش بگذاریم که در اهواز مقابل السد انجام دادیم. مقابل السد بدشانس بودیم و فرصت‌های زیادی را از دست دادیم و باید آن را جبران کنیم. لوکوموتیو تیمی خوب و در خانه قدرتمند است.

این بازیکن در خصوص شکست تیم‌های ایرانی‌ در هفته اول مقابل ازبک‌ها گفت: ازبک‌ها را خوب می‌شناسیم. آنها در بازی‌های خانگی قدرتمند هستند. سال گذشته هم مقابل آنها در ازبکستان بازی خوبی انجام دادیم و تا دقیقه 90 پیش بودیم اما در آن زمان گل خوردیم. ما باید برای تک تک دقایق بازی برنامه داشته باشیم. باید حتما از این بازی امتیاز بگیریم.

جماعتی در خصوص اینکه عنوان شده او یکی از استعدادهایی است که توسط جلالی کشف شده، عنوان کرد: من محصول باشگاه فولاد هستم و تمام تیم‌های پایه این باشگاه را طی کرده‌ام. با احترام به آقای جلالی باید بگویم من کشف باشگاه فولاد هستم و قبل از اینکه آقای جلالی به تیم ما بیاید توسط بوناچیچ به تیم بزرگسالان راه پیدا کردم، البته زحمات بوناچیچ، فرکی و جلالی در رشد من نقش داشته و اینکه اعلام کرده‌اند من توسط آقای جلالی کشف شده‌ام، اشتباه است.

     
آی اسپورت
2015-03-03 12:54:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر