فهرست
تونی: تراکتور بدون هوادارانش معنا ندارد/ کار ما بسیار سخت است
تونی: تراکتور بدون هوادارانش معنا ندارد/ کار ما بسیار سخت است

تونی: تراکتور بدون هوادارانش معنا ندارد/ کار ما بسیار سخت است

آی اسپورت- تونی اولیویرا در نشست مطبوعاتی قبل از بازی بازی با الاهلی امارات در لیگ قهرمانان آسیا گفت: این برای سومین بار است که در آسیا شرکت می‌کنیم. فردا دومین بازی خود در آسیا را در پیش داریم. بازی قبلی ما خارج از خانه بود و نتیجه نگرفتیم. می‌دانیم الاهلی تیم بسیار قدرتمندی است آنها را به خوبی آنالیز کردیم و به عنوان نماینده ایران تلاش می‌کنیم فردا عملکرد خوبی داشته باشیم.


در این مدتی که به تراکتورسازی برگشته اید آیا توانسته اید به شناخت خوبی از این تیم برسید ؟

در ادامه بازی‌های لیگ برتر 9 مسابقه باقی‌مانده است و در کنار آن بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا را هم داریم. از لحظه‌ای که به تیم آمدم دیدم که تیم امسال با تیم سال قبل تفاوت زیادی پیدا کرده است اما من با همان انرژی قبلی تلاش می‌کنم و در این مدت بهترین تمرینات را انجام دادیم. با صد درصد توان تلاش کردیم تا با کسب آمادگی به موفقیت برسیم.


بازی در آسیا : بازی در آسیا بسیار مهم است. باید موقعیت حریف را بسنجیم و آنها را به خوبی آنالیز کنیم. با بررسی حریفان آسیایی به این نتیجه می‌رسیم که کار ما بسیار سخت است. الاهلی امارات و الاهلی عربستان حریفان بسیار قوی هستند.


حضور هواداران در ورزشگاه : بارها گفتم و قبلا هم اعلام کردم تراکتورسازی بدون هوادارانش معنایی ندارد و امیدوارم هواداران فردا ورزشگاه را پُر کنند. 

     
آی اسپورت
2015-03-03 13:27:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر