فهرست
اتفاقات عجیب در لیگ یک: ماجرای دنباله‌دار مس و پنالتی‌های مشکوک
اتفاقات عجیب در لیگ یک: ماجرای دنباله‌دار مس و پنالتی‌های مشکوک

اتفاقات عجیب در لیگ یک: ماجرای دنباله‌دار مس و پنالتی‌های مشکوک

آی‌اسپورت- انگار حاشیه‌های تیم لیگ یکی مس کرمان تمامی ندارد. باز در دیدار این هفته مس مقابل استقلال اهواز نکته‌ای باعث شک هواداران سایر تیم‌ها به بازی مس شد.

هفته گذشته در آی‌اسپورت گزارشی کار شد مبنی بر این که بردهای تیم تازه سقوط کرده کرمانی‌ها مشکوک به دست می‌آید و داد همه تیم‌ها از داوری‌های بازی با مس در آمده است. در پنج بازی، هفت بازیکن تیم‌های مقابل مس کرمان اخراج شده بودند، یک پنالتی بحث برانگیز برای این تیم گرفته شد و دو گل جنجالی! پس از آن خبر بود که با نارضایتی مدیران سایر تیم‌ها، داور دیدار مس کرمان و گیتی پسند شب قبل از بازی عوض شد. حتی کار به جایی رسید که مس کرمان بیانیه‌ای در این رابطه صادر کرد و حاشیه‌های زیادی را برای کرمانی‌ها به دنبال داشت.

پس از جنجال‌های چند هفته اخیر مس و داوری‌های مشکوک، فدراسیون فوتبال یدالله جهانبازی را برای دیدار شش امتیاز شاگردان میثاقیان مقابل استقلال اهواز انتخاب کرد تا شاهد داوری خوبی در این بازی باشیم. اما نکته بحث برانگیز در این دیدار این بار حرکت مدافع استقلال اهواز بود. حامد بوربور دفاع وسط استقلال اهواز که این فصل در اکثر بازی‌ها برای این تیم به طور ثابت در میدان حضور داشت اما در دیدار مقابل مس کرمان بازی را از نیمکت آغاز کرد. پس از اینکه آبی‌پوشان گل اول بازی را به مس زدند سرمربی تیم در دقیقه 65 دستور تعویض بوربور را صادر می کند. این مدافع تنها دو دقیقه پس از حضور در زمین یک پنالتی را تقدیم شاگردان میثاقیان می‌کند. پنالتی که در درست بودنش شکی نیست اما این که چرا این بازیکن در شرایطی که بازیکنان مس هیچ شانسی برای گلزنی نداشتند توپ را با دست زد، باعث شد تا باز هم نظر تیم‌ها را به این بازی جلب کند. با توجه به پخش زنده این دیدار از شبکه استانی و پیگیری هواداران سایر تیم‌ها، این پنالتی باز هم جنجال زیادی در سایت‌های هواداری لیگ یک به پا کرد.

مدیران مس کرمان پس از چند هفته جنجالی که داوران بازی رقم زدند و حساس شدن بقیه مدعیان گروه به این تیم، باید منتظر واکنش تیم‌ها به ازای هر تصمیم بحث برانگیر در دیدارهای‌شان باشند. 

     
آی اسپورت
2015-03-03 17:10:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر