فهرست
رجب‌زاده: تا وقتی بارم روی دوش کسی نیفتد خداحافظی نمی‌کنم
رجب‌زاده: تا وقتی بارم روی دوش کسی نیفتد خداحافظی نمی‌کنم

رجب‌زاده: تا وقتی بارم روی دوش کسی نیفتد خداحافظی نمی‌کنم

آی اسپورت- مهدی رجب‌زاده اعلام کرد فعلا قصد خداحافظی از فوتبال را ندارد. این بازیکن کهنه کار تیم ذوب آهن ابتدا در مورد بحث تمدید قرارداد گل‌محمدی و اینکه باشگاه ذوب‌آهن در صدد حفظ این مربی است، گفت: آقا یحیی از لحاظ شخصیتی در سطح بالایی قرار دارد و از لحاظ فنی هم در این چند سال خودش را در فوتبال ایران نشان داده است. به هر حال مسئولان ذوب‌آهن از جمله آقایان سعدمحمدی و سعید آذری هم به آینده فکر می‌کنند و می‌خواهند ذوب‌آهن ثبات مربیگری داشته باشد. به نظر من ماندن گل‌محمدی در ذوب‌آهن اتفاق خوبی است.

شانس ذوب آهن برای قهرمانی در جام حذفی: ما در لیگ برتر دنبال این هستیم که جایگاه خوبی را به دست آوریم و حتی از این رده هم بالاتر برویم. در جام حذفی نیز هدفی جز قهرمانی نداریم و از حالا به فکر کسب سهمیه آسیا هستیم. البته نفت تهران هم دنبال قهرمانی است و قطعاً مقابل ما عقب‌نشینی نمی‌کند. ما در فینال کار سختی خواهیم داشت.

دیدار این هفته با سایپا: سایپا تیمی جوان و دونده هستند و ما بازی سختی برابر این تیم داریم. البته فکر می‌کنم بازی زیبایی از آب در بیاید و ما تلاش می‌کنیم در زمین خود سه امتیاز را بگیریم. قبل از پایان سال دو بازی سخت با سایپا و پیکان داریم که امیدوارم نتایج خوبی در این دو بازی بگیریم.

چه زمانی قصد خداحافظی از فوتبال را داری؟!

دوست دارم تا زمانی که توان دارم بازی کنم و هر وقت احساس کنم که قرار است دیگران در زمین جور مرا بکشند از فوتبال خداحافظی می‌کنم. تا زمانی که در زمین مسابقه بارم روی دوش کسی نیفتد از فوتبال خداحافظی نخواهم کرد

     
آی اسپورت
2015-03-03 14:00:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر