فهرست

آمار ضعیف بازیکنان تعویضی رئال؛ فقط 4 گل!

آی‌اسپورت: هیچ فوتبالدوستی در توانایی‌های گلزنی مثلث هجومی رئال مادرید، کریستیانو رونالدو، گرت بیل و کریم بنزما تردیدی ندارد، آمار این را تایید می کند. اما مشارکت کسانی که به عنوان بازیکن جانشین و با تشخیص کارلو آنچلوتی به زمین آمده‌اند، داستان کاملا متفاوتی دارد: تعویضی‌های رئال در مجموع دیدارهای لالیگا 4 گل زده‌اند که 5.3 درصد کل گل‌های تیم می شود. در رقابت‌های مختلف تعویضی‌های رئال 9 گل زده‌اند که از 111 گل این تیم در مجموع رقابت‌های این فصل آماری بهتر از 8 درصد نمی ‌شود.

در لیگ که قحطی گلزنی بازیکنان جانشین بیشتر مشهود است، چیچاریتو دو گل برابر دپورتیوو زد که آن بازی را رئال 2-8 برد، ناچو هم در پیروزی صفر-3 برابر اسپانیول یکی از گل‌ها را به ثمر رساند. تنها گل تاثیر‌گذار بازیکنان تعویضی رئال به خسه رودریگس مربوط می شود که بعد از آمدن به جای خامس رودریگس گل برتری تیمش را در برد یک-2 زد. بنابراین آنچلوتی نمی توانست انتظار داشته باشد که یکی از تعویضی های تیمش در دیدار سخت یکشنبه برابر ویارئال گل برتری تیمش را بزند و خسه (عکس بالا)هم موقعیت خوب گلزنی را از دست داد.

تعویضی‌های بارسلونا دو برابر این گل زده‌اند هشت گل از 70 گل بارسلونا آمار 11.4 درصد را نشان می دهد. نیمار(سه گل، دو تا به بیلبائو و یکی به آلمریا)، لوییس سوارس(یک گل به لوانته)، پدرو(دو گل به اسپانیول و بیلبائو) و ساندرو(دو گل به ویارئال و لوانته).

 

     
آی اسپورت
2015-03-03 14:33:54
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر