فهرست
قلعه‌نویی: توزی به خاطر مشکلات مالی از بهترین تیم تاریخ استقلال جدا شد!/ دروغ بعضی ها مشخص شد!
قلعه‌نویی: توزی به خاطر مشکلات مالی از بهترین تیم تاریخ استقلال جدا شد!/ دروغ بعضی ها مشخص شد!

قلعه‌نویی: توزی به خاطر مشکلات مالی از بهترین تیم تاریخ استقلال جدا شد!/ دروغ بعضی ها مشخص شد!

آی اسپورت- امیر قلعه‌نویی پس از پایان تمرین امروز (سه‌شنبه) تیم فوتبال استقلال در مورد شرایط آبی‌پوشان پیش از بازی روز جمعه با نفت مسجد سلیمان گفت: این خوب نیست که ما هر دو هفته یک بار بازی می‌کنیم. آن زمان که بازی‌ها پشت سر هم بود شرایط آرمانی داشتیم اما الان که هر دو هفته یک بار بازی می‌کنیم کار سخت‌تر است و خیلی دشوار می‌شود تیم را در شرایط مسابقه حفظ کرد.

دیدار دوستانه در اراک و آماده سازی استقلال: به خاطر اینکه بتوانیم برای بازی با نفت مسجد سلیمان شرایط خوبی داشته باشیم دیداری دوستانه در اراک برگزار کردیم. در مجموع بازی سختی با نفت داریم، چون این تیم سرمربی جوان و باهوشی دارد و بسیار تاکتیکی بازی می‌کند. امیدواریم که در ورزشگاه آزادی و با شرایطی خوب بتوانیم سه امتیاز را کسب کنیم.

 گفته می‌شود به خاطر شکایت رودریگو توزی ممکن است از استقلال امتیاز کسر شود: این هم از همان مسائلی است که برخی از آقایان می‌گفتند من تیم آرمانی داشتم. همین رودریگو توزی در تراکتورسازی با من بود و با وضعیت خوب به استقلال آمد اما به خاطر مشکلات مالی از ایران گذاشت و رفت. این هم از مشکلاتی است که به قول آقایان بهترین تیم تاریخ استقلال داشته است. ما بازیکن را‌ آوردیم اما به خاطر نبود پول از تیم رفت. خوشحالم که با مطرح شدن اینگونه موارد دروغ بعضی‌ها مشخص شد.

پرونده توزی مشکل ساز نمی شود؟!

افشارزاده این قضیه را پیگیری کرده و دنبال دلیل آن است تا انشاءالله کار به کسر امتیاز نکشد. از یکی از مصاحبه‌های آقایان دروغش درآمد که مدعی شد قضیه توزی را مسئولان فعلی پیگیری نکرد‌ه‌اند، بلکه این مسئله به زمان خودشان بر می‌گردد و در حال حاضر افشارزاده پیگیر این جریان است تا باشگاه استقلال جریمه نشود.

مصدومیت حنیف عمران زاده: هنوز در تمرین امروز حنیف را ندیده‌ام. اگر نیامده باشد قطعاً برای فیزیوتراپی به کلینیک رفته است. فکر نمی‌کنم مصدومیت او جدی باشد و انشاءالله برای بازی با نفت مسجد سلیمان خواهد رسید.

     
آی اسپورت
2015-03-03 16:32:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر