فهرست
فن‌خال: ممکن است جاافتادن دی‌ماریا یک سال طول بکشد
فن‌خال: ممکن است جاافتادن دی‌ماریا یک سال طول بکشد

فن‌خال: ممکن است جاافتادن دی‌ماریا یک سال طول بکشد

آی‌اسپورت- لویی فن‌خال اعتراف کرد آنخل دی‌ماریا ممکن است به یک سال زمان نیاز داشته باشد که در منچستریونایتد جا بیفتد. ستاره آرژانتینی نتوانسته مبلغ 59.7 میلیون پوندی که منچستریونایتد برایش به رئال مادرید پرداخت را توجیه کند. به خصوص که  از ژانویه به این طرف دوران مصدومیتش تمام شده اما مربی هلندی از هواداران خواسته صبور باشند.

فن‌خال که بین دو نیمه بازی شنبه با ساندرلند دی‌ماریا را بیرون کشید، گفت:«فکر می کنم این روند برای همه بازیکنانی که ما خریدیم صادق است، فصل اول همیشه مشکل بوده. لوک شاو، دالی بلیند، آندر اررا، رادامل فالکائو و همچنین دی‌ماریا. این حرف ها را در کنفرانس خبری بعد از بازی هم زدم. از این بابت تعجب نمی کنم بلکه اینکه چطور اینقدر زود توانست با لیگ برتر منطبق شود، جای تعجب بیشتری دارد. در هلند،‌اسپانیا و آلمان هم چنین تجربیاتی با بازیکنان داشتم. باید به او و بقیه فرصت بدهیم. به طور معمول یک سال طول می کشد اما نمی توان زمانی کلی را برای همه در نظر گرفت، می شود راحت گفت اما از نظر علمی قابل اثبات نیست.»

فن‌خال همچنین ادعا کرد نگران بازی‌های سخت این ماه یونایتد نیست. شیاطین سرخ چهارشنبه در سنت‌جیمزپارک با نیوکاسل دیدار می کنند و بعد از حضور در یک چهارم نهایی جام حذفی انگلیس برابر آرسنال با تیم های تاتنهام و لیورپول روبرو می شوند که مثل خودشان برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا تلاش می کنند:«شما یادتان نیست ابتدای فصل چقدر مشکل داشتیم و تا رده سیزدهم سقوط کردیم اما حالا با وجود بازی‌های سخت در رتبه سوم قرار داریم. 22 نوامبر بود، یادتان هست؟»

     
آی اسپورت
2015-03-03 17:24:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر