فهرست
تکذیب شایعه انتقال به سیتی؛گواردیولا بایرن مونیخ را ترک نمی کند
تکذیب شایعه انتقال به سیتی؛گواردیولا بایرن مونیخ را ترک نمی کند

تکذیب شایعه انتقال به سیتی؛گواردیولا بایرن مونیخ را ترک نمی کند

آی‌اسپورت- پپ گواردیولا مربی بایرن‌مونیخ احتمال جدایی از این تیم در تابستان پیش رو را رد کرد و با این شرایط منچسترسیتی اگر می خواهد مربی خود، مانوئل پیگرینی را اخراج کند، باید جای دیگری دنبال مربی باشد.

این مربی شیلیایی بعد از اینکه فاصله‌اش با چلسی، صدرنشین لیگ برتر، زیاد شد و در جام حذفی و جام اتحادیه حذف شد و ممکن است فصل را بدون جام به پایان برساند، به شدت تحت فشار قرار گرفته و حتی اخباری منتشر شده از اینکه کارلو آنچلوتی مربی رئال مادرید که در جریان تساوی یک-یک با ویارئال از سوی هواداران خودی هو شد، یکی از گزینه‌های سیتی است.

اما گواردیولا که اخیرا با ماشینش در مرکز شهر مونیخ تصادفی کوچک داشت، فاش کرده هر اتفاقی که در ورزشگاه اتحاد بیفتد مونیخ را برای فصل آینده ترک نخواهد کرد.

او در کنفرانس خبری ظهر امروز گفت:«از کار در بایرن خیلی راضی‌ام و امکان رفتنم از این تیم در تابستان وجود ندارد. من قرارداد دارم و حتی هیچ پیشنهادی هم به من نشده و انتظارش را هم ندارم. می توانم چهار یا پنج یا شش سال در بایرن بمانم. بستگی به خواست باشگاه و موقعیت من دارد اما در حال حاضر اصلا چنین بحثی وجود ندارد.»

در عین حال پیگرینی هم در کنفرانس خبری خود گفت شایعات درباره کارش او را اذیت نمی کند:«من فشاری حس نمی کنم. همیشه در حال زندگی می کنم نه آینده.»

     
آی اسپورت
2015-03-03 17:41:03
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر