فهرست
پیام، مهدی و محمد/ پدیده های لیگ سیزدهم در مثلث مغضوبین درخشان!
پیام، مهدی و محمد/ پدیده های لیگ سیزدهم در مثلث مغضوبین درخشان!

پیام، مهدی و محمد/ پدیده های لیگ سیزدهم در مثلث مغضوبین درخشان!

آی اسپورت- آسیب دیدگی مهدی طارمی در میانه های نیمه دوم نبرد پرسپولیس با بنیادکار در ازبکستان، این تصور را ایجاد می کرد که شاید بالاخره محمد عباس زاده این فرصت را به دست بیاورد تا در یک مسابقه مهم برای تیم درخشان به میدان برود و توانایی های فصل گذشته اش در این باشگاه را بار دیگر به نمایش بگذارد. همانند چند بازی آخر اما درخشان بار دیگر تصمیم گرفت در این پست به علی علیپور بازی بدهد تا مشخص شود بعد از طارمی، علیپور و تادئو، محمد عباس زاده انتخاب چهارم برای نوک حمله است و عملا دیگر شانس چندانی برای بازی کردن در پرسپولیسِ درخشان نخواهد داشت.

 

وضعیت این روزهای محمد عباس زاده، برای پیام صادقیان نیز به وجود آمده است. پیام نیز بعد از نمایش نه چندان امیدوارکننده در بازگشت اش در مسابقه با صبا، برابر لخویا هیچ فرصتی برای بازی به دست نیاورد و در بازی امروز نیز ذخیره گابریل شد و حتی بعد از تعویض این هافبک برزیلی، جایی در ترکیب پرسپولیس پیدا نکرد. همانند عباس زاده و پیام صادقیان، حمید درخشان حتی به قیمت استفاده نکردن از یکی از تعویض ها، حاضر به بازی دادن مهدی دغاغله نیست. بازیکنی که تا مدت ها بعد از امضای قرارداد با پرسپولیس مصدوم بود و در بازگشت فرصت کمی برای پوشیدن پیراهن شماره 8 قرمزها پیدا کرد و بعد از آن به نیمکت دوخته شد. 


به نظر می رسد سه بازیکن جوان پرسپولیس، با چالش دشواری از سوی حمید درخشان روبرو شده اند. آن ها به عنوان اصلی ترین پدیده های لیگ سیزدهم، حالا در پرسپولیس به نیمکت نشین مطلق تبدیل شده اند و از حالا به بعد باید تلاش برای باز پس گرفتن جایگاه شان در ترکیب را چند برابر کنند. آن ها برای مجاب کردن آقای سرمربی، فرصت چندان زیادی پیش روی خود نمی بینند. 

  ۲  
آی اسپورت
2015-03-03 18:42:22
نظر دهید

۲ نظر
-
سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۳، ۲۰:۲۳
گاف بزرگی دادین!!
عباس زاده مصدوم بود اصلن به ازبکستان نرفت!
-
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۳، ۱۰:۵۱
البته عباس زاده بیمار بود و اصلا به ازبکستان نرفته بود!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر