فهرست
پیش‌بازی تراکتورسازی- الاهلی؛ مصاف با میلیاردرهای اماراتی
پیش‌بازی تراکتورسازی- الاهلی؛ مصاف با میلیاردرهای اماراتی

پیش‌بازی تراکتورسازی- الاهلی؛ مصاف با میلیاردرهای اماراتی

آی اسپورت- تراکتورسازی در حالی برای اولین بار در این فصل از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در تبریز به مصاف الاهلی امارات می‌رود که در بازی اول خود مقابل نسف قارشی تن به شکست 2 – 1 دادند. الاهلی نیز در بازی اول در زمین خودی مقابل هم نام عربستانی خود قرار گرفته بود که در پایان به تساوی پر گل 3 – 3 رضایت داد.

تراکتورسازی در لیگ برتر ایران هم امتیاز با استقلال و سپاهان در جایگاه دوم قرار دارد و باید با هدایت تونی اولیویرا که جایگزین رسول خطیبی شده است با الاهلی مصاف دهد. تیم اماراتی هم که به عنوان پرهوادار‌ترین تیم شهر دبی نیز شناخته می‌شود هم اکنون در رده‌ی ششم لیگ امارات حضور دارد.

تراکتورسازی فردا روز سختی را مقابل الاهلی خواهد داشت. زیرا آنها از وجود بازیکنانی با تجربه بالای ملی و باشگاهی و همچنین چندین بازیکن خارجی و گرانقیمت و البته یک ستاره‌ی برزیلی سود می‌برند. اورتون ریبریو برزیلی در این فصل برای الاهلی توپ می‌زند. قرارداد این بازیکن 15 میلیون یورو است یعنی معادل حدودا 60 میلیارد تومان و این یعنی 3 برابر بودجه کل فصل تراکتورسازان!

برگ برنده تراکتورسازی در این بازی حضور هوادانش است. تماشاگران تبریزی که ارتباط عاطفی جالبی نیز با سرمربی خود دارند، چهارشنبه با حضور در ورزشگاه یادگار امام می‌توانند روز باشکوهی برای تبریز رقم بزنند. به نظر می‌رسد این بازی در پایان به عنوان پرتماشاگرترین بازی دور دوم مسابقات معرفی شود.

دیدار دو تیم تراکتورسازی تبریز و الاهلی امارات با قضاوت کوهیونگ جین کره‌ای و به کمک دو هموطنش از ساعت 16 در ورزشگاه یادگار امام تبریز آغاز خواهد شد. دیدار دیگر این گروه میان تیم های الاهلی عربستان و نسف قارشی ازبکستان برگزار می‌شود.

جدول گروه D  لیگ قهرمانان آسیا در پایان دور اول

1 – نسف قارشی ازبکستان 3 امتیاز

2 – الاهلی عربستان         1 امتیاز

3 – الاهلی امارات            1 امتیاز

4 – تراکتور‌سازی تبریز     0 امتیاز

     
آی اسپورت
2015-03-04 07:34:28
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر