فهرست
نکته روز:  مثلث "BBC"  در سال 2015 اندازه مسی گل زده اند!
نکته روز: مثلث "BBC" در سال 2015 اندازه مسی گل زده اند!

نکته روز: مثلث "BBC" در سال 2015 اندازه مسی گل زده اند!

آی اسپورت - کارلو آنچلوتی، ‌بازیکنان رئال مادرید و خود باشگاه دیدگاه‌های متفاوتی درباره اینکه چرا این تیم اقتدار اولیه این فصل را از دست داده، دارند. مصدومیت، خستگی و نداشتن جایگزین‌های مناسب بر روی نیمکت برخی از دلایلی هستند که برای توجیه این شرایط مطرح می شوند اما در عین حال، مشکل دیگری نیز وجود دارد که بالاتر از بقیه مسائل شگفت‌انگیز است: رئال مادرید تا حد هشداردهنده‌ای استعداد و قدرت و ترسناکی خود را از دست داده است.

آنها اگر گل نزنند،  نمی توانند به جایگاه مورد تمنای خود برسند. رئال مادرید وقتی کمتر گل می زند، زیبایی کمتر دارد ، باید بیشتر زحمت بکشد تا بازی را مقابل حریفان پیروز شود و نسبت به گذشته بیشتر آسیب پذیر شده‌ و رقبا می توانند این تیم را غافلگیر کنند.

مردان آنچلوتی نه تنها کمتر موفق به برد می شوند-بهترین آمار پیروزی های متوالی این تیم در سال 2015 چهار برد بوده- بلکه با مشقت فراوان گل می زنند. این تیم در 13 بازی آخرش 24 گل زده و تنها دو گل بیشتر از ختافه و رئال سوسیداد زده. این آمار کاملا متناقض است با هفت بازی که در انتهای سال قبل با زدن پنج گل یا بیشتر در لیگ، لیگ قهرمانان و جام حذفی به سود خود به پایان رساندند.

فقط کافی است به آمار مثلث هجومی تیم با نام اختصاری BBC توجه کنید. بنزما، بیل و کریستیانو رونالدو گل ‌های کمتری زده اند و هیچ یک در سطح قبلی خود نیستند. این سه نفر روی هم در سال جدید 15 گل زده‌اند که با آمار گلزنی مسی به تنهایی برابر است اما گلهای آنها روی هم رفته 17 گل از مثلث بارسا کمتر است. چون نیمار 10 و لوییس سوارس 7 گل به نام خود ثبت کرده اند.

  ۲  
آی اسپورت
2015-03-04 07:16:15
نظر دهید
۲ نظر
گتاب سیتی وچون
سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۳، ۲۰:۵۷
دمتون گرم بازم خبرای ضد حالی برای پنالدو بزارین
گتاب سیتی وچون
سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۳، ۲۰:۵۷
دمتون گرم بازم خبرای ضد حالی برای پنالدو بزارین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر