فهرست
یادداشت: فروش پدرو احمقانه است
یادداشت: فروش پدرو احمقانه است

یادداشت: فروش پدرو احمقانه است

آی اسپورت - پدرو رودریگس آخرین بار در دیدار 15 فوریه(26 بهمن) برابر لوانته در ترکیب اصلی بارسلونا قرار گرفت. در آن بازی لیونل مسی سمت راست را قرق کرده بود و پدرو جایش را مدام با نیمار عوض می کرد و با انرژی، شوت‌ها و هوشیاری دفاعی تیمش را به سمت پیروزی صفر-5 سوق داد.

در واقع پدرو در هشت بازی آخری که در ترکیب اصلی بوده از اوایل دسامبر، هفت گل زده و با این وجود باشگاه می خواهد اجازه دهد با 30 میلیون یورو در تابستان به تیم دیگری برود.

گفته می شود چلسی و منچستریونایتد به جذب او علاقه مند هستند همچنین آرسنال که هم‌تیمی سابقش، الکسیس سانچس فصل خوبی را در آن سپری می کند. با توجه به اینکه در تیم لوییس انریکه فرصت بازی زیاد به او نمی رسد، این بازیکن 27 ساله ممکن است به پیشنهادها فکر کند.

او بعد از بازی با لوانته گفت:«برای کسانی که به اندازه کافی فرصت بازی پیدا نمی کنند، سخت است. ما همه امیدواریم فرصت پیش بیاید. من خوب تمرین می کنم و منطقی است که هر کسی بخواهد به پیشنهادهایش فکر کند. وقتی بازی می کنم با تمام توان در خدمت تیم هستم.»

واقعا اینطور بوده اما او تنها در 11 تا از 25 بازی بارسلونا در لیگ این فصل در ترکیب اصلی تیم بوده. ماه گذشته ESPN به نقل از او گزارش داد که در بهار وضعیتش را با مدیریت باشگاه در میان می گذارد هرچند مدعی شده از جنگیدن برای جایگاهش لذت می برد و اینکه حتی بازی به عنوان دفاع راست را نیز می پذیرد.

صحبت از بازیکنی است که بیشتر از دیگران در خدمت تیم بوده،‌ به علاوه آمار بسیار خوبی که نسبت به دقایق بازی‌اش بر جای گذاشته و همچنین سابقه‌اش که شامل چهار قهرمانی لیگ، دو قهرمانی لیگ قهرمانان،‌ قهرمانی جام ملت‌های اروپا و جام جهانی نیز می شود.

بارسلونا احمق است اگر او را بفروشد به خصوص با توجه به این که تا ژانویه آینده نمی تواند هیچ بازیکنی بخرد. قرارداد جدید برای او که تا 15 ماه دیگر با بارسا قرارداد دارد، عاقلانه‌تر به نظر می رسد ضمن اینکه باید زمان بیشتری هم به او در تیم انریکه اختصاص داده شود.

دو فصل گذشته بارسلونا بهای اتکای بیش از حد به مسی را پرداخت که در اواخر هر دوفصل تا حد زیادی کم آورد. برنده چهار توپ طلا نباید و نمی تواند در تمام دقایق همه بازی‌ها حاضر باشد؛ این چیزی است که وقتی سن مسی بیشتر شود، بیش از قبل مشهود می شود.

 

جراد پیترز

بلیچر ریپورت

     
آی اسپورت
2015-03-04 07:17:38
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر