فهرست
موضع تیم امید:  آزمون و جهانبخش را می‌خواهیم
موضع تیم امید: آزمون و جهانبخش را می‌خواهیم

موضع تیم امید: آزمون و جهانبخش را می‌خواهیم

آی اسپورت - داستان حضور سردار آزمون و علیرضا جهانبخش در تیم امید هر روز پیچیدگی بیشتری پیدا می کند.

در شرایطی که از مدتها قبل کادر فنی تیم امید خواهان حضور این دو بازیکن در بازیهای مرحله اول مقدماتی المپیک شده بودند اما کارلوس کی روش این دو مهاجم جوان را برای بازی دوستانه با شیلی و سوئد می خواهد و خود این دو بازیکن هم ترجیح می دهند در کنار تیم بزرگسالان باشند تا تیم امید.

در چنین شرایطی کادر فنی تیم امید البته حاضر نیست از موضع خود در قبال این دو بازیکن کوتاه بیاید. مجید صالح مربی تیم امید در گفتگو با ایسنا درباره آزمون و جهانبخش گفت: \"فشردگی بازی‌های انتخابی المپیک، آمادگی بالایی را از سوی تیم‌ها می‌طلبد. قطعا حریفان ما مهیای این شرایط شده‌اند، بویژه عربستان که چون توفیق چندانی در رده بزرگسالان نداشته، سرمایه‌گذاری زیادی روی تیم‌های پایه کشورش از جمله رده امید داشته است. بازی پایانی ما هم با عربستان است و چون یک تیم از گروه صعود می‌کند، ممکن است به گل‌شماری در بازی‌های قبلی هم برسیم. بنابراین ما باید دو تیم آماده داشته باشیم و به نفرات موثری چون جهانبخش و آزمون نیاز مبرم داریم. امیدوارم فدراسیون به عنوان متولی تیم‌های ملی تصمیمی بگیرد که منافع ملی تامین باشد و تیم امید بتواند در بازی‌های رسمی از این بازیکنان بهره ببرد.\"

او در واکنش به اینکه گفته می‌شود این بازیکنان تمایل به همراهی تیم بزرگسالان برای بازی تدارکاتی مقابل شیلی و سوئد را دارند: \"آنها در بین تیم بزرگسالان و امید قرار گرفته‌اند. در اردوی آفریقای جنوبی تیم ملی با این دو بازیکن از نزدیک آشنا شدم و آنها را بسیار با شخصیت و با درک بالا دیدم. آنها منتظرند تا به وظیفه ملی‌شان عمل کنند و هر دو نفر را عاشق تیم ملی کشورشان دیدم. شاید الان هنوز از وظیفه‌شان اطلاعی ندارند و امیدواریم فدراسیون در این باره بهترین تصمیم را بگیرد. از طرفی تمام بازیکنان ما استعدادهای خوبی هستند که ارزشی چندان کمتر از این دو بازیکن ندارند اما ما می‌خواهیم با تمام موجودیت‌ و داشتن دو تیم کامل در این بازی‌ها حاضر شویم.\"

     
آی اسپورت
2015-03-04 15:00:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر