فهرست
پیش بازی ویارئال – بارسلونا (کوپادل ری)
پیش بازی ویارئال – بارسلونا (کوپادل ری)

پیش بازی ویارئال – بارسلونا (کوپادل ری)

آی اسپورت - بارسلونا تلاش می کند تا با شکست دادن ویارئال راه خود را برای رسیدن به پنجمین فینال جام حذفی در هفت سال اخیر هموار کند. بازی رفت دو تیم در نوکمپ با برتری 3-1 کاتالونیایی ها تمام شده و این نتیجه شانس ویارئال را برای صعود به مرحله بعدی کم کرده است.

تیم مارسلینو دراین بازی باید حداقل با دوگل اختلاف بارسا را از پیش رو بردارد و طبیعتا بازی هجومی را در ال مادریگال در دستور کار خود خواهد داشت. این تیم این هفته موفق شد رئال مادرید را در سانتیاگوبرنابئو در رقابتهای لالیگا متوقف کند. بارسلونا با پیروزی در این بازی می تواند شانس خود را برای فتح سه گانه این فصل بالا ببرد. آنها در لیگ قهرمانان موقعیت نسبتا خوبی دارند و در لالیگا هم اختلاف خود با رئال را به 2 امتیاز کاهش داده اند. ضمن اینکه بارسا درهفت بازی قبلی خود در ال مادریگال بازنده نبوده و در پنج بازی قبلی با این تیم هم پیروز بوده است.

بارسلونا در این بازی بار دیگر پیکه را که در گرانادا غایب بود در ترکیب خود خواهد داشت و توماس فرمایلن همچنان به دلیل آسیب دیدگی از همراهی تیم محروم است. میهمان هم باید با غیبت روکاوینا، برونو، بویان کرکیچ که هرسه نفر مصدومیت طولانی مدتی دارند، کنار بیاید.

 

     
آی اسپورت
2015-03-04 10:13:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر