فهرست
هشدار کی‌روش؛ شاید بازیکنان بیشتری از دست بدهیم
هشدار کی‌روش؛ شاید بازیکنان بیشتری از دست بدهیم

هشدار کی‌روش؛ شاید بازیکنان بیشتری از دست بدهیم

آی اسپورت – سرمربی تیم ملی فوتبال ایران نسبت به برخی اظهارات علیه تیم ملی و بازیکنانش واکنش نشان داد. کارلوس کی‌روش بعد از دیدار با ازبکستان با سایت فدراسیون ایران گفتگو و نگرانی‌هایش از آینده تیم ملی را مطرح کرد:

برخی دنبال تفرقه افکنی هستند

می‌دانم که به صورت رسمی سرمربی تیم ملی ایران نیستم، ولی به عنوان یک مربی وظیفه خود می‌دانم که توجه رئیس فدراسیون فوتبال، اعضای هیات رئیسه فدراسیون و مسئولین ورزش را به این مساله جلب کنم که ما باید بر حملاتی که به صورت سیستماتیک به سمت تیم ملی انجام می شود، نقطه پایانی را بگذاریم. باید جلوی اینگونه حملات سیستماتیک هم اکنون گرفته شود و من یکبار دیگر از ریاست و اعضای فدراسیون درخواست می کنم که از اینگونه حملات و صحبت‌ها که در تلاش هستند میان نسل جوان ما به صورت سیستماتیک تفرقه بیاندازند جلوگیری کنند.

نیازی به این حرف‌های تمسخر آمیز نداریم

همه مطلع هستیم که در شرایط دشواری نه تنها در تیم ملی بلکه در کشور هستیم و ما نیازی به اینگونه صحبت‌های زشت و تمسخر آمیز نداریم و دقیقا در لحظه ای که نیاز به اتحاد بیشتر و در کنار هم بودن بیشتری داریم نباید اینگونه صحبتها و حرفها مطرح بشود. مطرح کردن اینگونه صحبتها به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست و هدف آن بازیکنان تیم ملی و خود تیم ملی فوتبال است که به هیچ عنوان قابل قبول و دارای وجاهت نیست. چرا که اینگونه شرایط به این موضوع منتهی می شود که ما ریسک و احتمال اینکه بازیکنان بیشتری را از دست بدهیم و تیم ملی لطمه بخورد، بیشتر شده و شرایطی هم که برای بازیکنی مانند سردار آزمون بوجود آمده باید حل شود.

نباید بی‌تفاوت باشیم

این یک مساله بسیار فوری، جدی و خطرناکی است برای اینکه اگر بخواهیم روحیه و اتحاد تیم ملی را حفظ کنیم، نباید به اینگونه صحبتهای تفرقه آمیز و صحبتهایی که تنها برای بوجود آوردن دو دستگی و لطمه زدن به تیم ملی مطرح می شود، بی تفاوت باشیم. می دانم شاید برخی افراد بگویند که من پایم را فراتر از حوزه مسئولیتم می گذارم بخاطر اینکه در حال حاضر به صورت رسمی سرمربی تیم ملی ایران نیستم اما وقتی با افرادی که قصد دارند به صورت مستقیم به منافع تیم ملی ایران لطمه وارد می کنند مواجه می شویم، این امری کاملا غیر قابل قبول است.

 

 

۱ ۹  
آی اسپورت
2018-09-12 10:47:00
نظر دهید

۹ نظر
حمید
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۱:۰۷
بطور مشخص مخظاب وی ، خیابانی و برانکو بود . یکی جلوی این برانکوی بیسواد رو بگیره . به او چه مربوطه که فلانی چرا تو تیم ملی نیست یا بهمانی ، شایسته بازی خداحافظی !!!!! است . تو یکی سرت به کارخودت یعنی پرسپولیس باشه . این فضولی ها به تو نیومده
۶ ۱
!!!
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۴:۵۳
دوباره زرت و زورت اضافه کردی کیسه کش؟ بازی کیسه رو عقب انداختن باز زبون دراوردین؟
۵
.
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۲:۰۴
ببینید کی داره از اتحاد و صحبت های زشت حرف میزنه!!! بعد جام جهانی فکر میکرد واسش سرودست میشکنن
۶
ناصر شجاعی
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۲:۵۳
فقط موتور گازی هایِ بی مصرفِ حسود و بیسواد میتونن پشت صحنه حرف از کیسه گل شدن ایران در برابرِ بزرگان فوتبال دنیا بزنند و روی صحنه اونم بعد از اتمام یه مسابقه سخت ونفس گیر که به لطف دانش و تاکتیک های کیروش به خوبی و نتیجه مناسب تموم شده، ایجاد انتظار کنن که ایران میتونست و باید اسپانیا و پرتغال رو ببره در حالیکه خودشون ک تیماشون جلوی تیمای عربی می رن تو لاک دفاعی و زیرتوپ میزنن و آخرش کیسه گل میشن.
۸
حمید
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۳:۴۵
باز یه بازی رو برد.
۶
حمید
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۴:۲۹
بطور مشخص مخاطب وی ، خیابانی و برانکو بود . یکی جلوی این برانکوی بیسواد رو بگیره . به او چه مربوطه که فلانی چرا تو تیم ملی نیست یا بهمانی ، شایسته بازی خداحافظی !!!!! است . تو یکی سرت به کارخودت یعنی پرسپولیس باشه . این فضولی ها به تو نیومده
۲
قیزیل آلما
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۵:۱۴
لعنت بر نژادپرستی یه عده پانفارص جعلی زاده
۱
حمید
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۵:۳۹
به !!!!
تو اگه مردی با اسم حقیقی بیا ! بعد زوزه بکش
۲
پیمانوف
چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷، ۱۹:۳۵
اگه یادتون باشه اسپانیا همیشه تو رده باشگاهی عالی و در رده ملی ناکام بود دقیقا به دلایلی که کی روش الان داره جلوشون وای میسته.... اسپانیا از سال 2006 که با آوردن دلبسکه شروع به مقابله با این رفتار گرفت چند سال بعد نتیجشو گرفت به تجربه کی روش احترام بزارید و حرفاشو جدی بگیرید... تیم ملی خودمون تو جام 2006 رو یادتونه....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر