فهرست
پیش بازی بایرن مونیخ – براونشوایگ (جام حذفی آلمان)
پیش بازی بایرن مونیخ – براونشوایگ (جام حذفی آلمان)

پیش بازی بایرن مونیخ – براونشوایگ (جام حذفی آلمان)

 

آی اسپورت – بایرن مونیخ بعد از زدن 18 گل در سه بازی آخر خود در بوندسلیگا، حالا همه حواس خود را به جام حذفی معطوف کرده است. باواریایی ها می خواهند برای سومین بار متوالی قهرمان این جام شوند تا رکوردی جدید در این رقابتها به ثبت رسانند.

گواردیولا در بازی های قبلی بایرن در جام حذفی همواره از بازیکنان اصلی خود بهره برده و بعید است مقابل براونشویگ هم اتفاقی غیر از این بیفتد. او برای این مسابقه لام، تیاگو آلکانتارا و بن عطیه را که مصدوم هستند، دراختیار ندارد.

براونشوایگ در این بازی کار بسیار سختی پیش رو خواهد داشت. مونیخی ها در شش بازی قبلی خود در کلیه رقابتها فقط دو گل دریافت کرده اند. ضمن اینکه شرایط فعلی براونشویگ هم خیلی آنها را نسبت به کسب پیروزی در آلیانتس آرنا امیدوار نمی کند. آنها در پنج بازی قبلی خود چهار شکست و یک تساوی داشته اند و پنج بازی قبلی بین دو تیم هم با پیروزی بایرن در هر پنج دیدار همراه بوده و البته آنها حتی یک گل هم از براونشویگ در این بازی ها نخورده اند.

لیبرکنشت مربی براونشویگ مسلما در این بازی تلاش می کند تا با انجام تغییرات تاکتیکی در تیمش جلوی حرکت های ویرانگر آرین روبن را بگیرد و البته امیدوار است که بازیکنانش تحت تاثیر شرایط و جو حاکم در ورزشگاه قرار نگیرند. این تیم در حال حاضر در لیگ دسته دوم بوندسلیگا در مکان ششم ایستاده و کسب نتیجه خوب برابر بایرن انگیزه بیشتری به آنها می دهد.  

 

 

     
آی اسپورت
2015-03-04 10:11:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر