فهرست
اظهار نظر روز/  نژاد فلاح:برنامه ای برای تغییرات در کادر فنی نداشتم
اظهار نظر روز/ نژاد فلاح:برنامه ای برای تغییرات در کادر فنی نداشتم

اظهار نظر روز/ نژاد فلاح:برنامه ای برای تغییرات در کادر فنی نداشتم

آی اسپورت - صحبتهای امروز قائم مقام باشگاه پرسپولیس یک نکته جالب دارد.

محمد حسین نژاد فلاح این روزها حسابی خوشحال است چرا که پرسپولیس دو برد متوالی در لیگ قهرمانان آسیا کسب کرده و هوادارانش را به آینده امیدوار کرده است.

در چنین شرایطی کاملا طبیعی است که نژاد فلاح از حمید درخشان حمایت کند با این همه نکته جالب اینجاست که او گفته برنامه ای برای تغییرات در پرسپولیس نداشته.

در مصاحبه ای که از قول قائم مقام پرسپولیس روی خبرگزاری تسنیم منتشر شده، نژاد فلاح گفته:\" از اول هم به درخشان اعتماد داشتم و نمی‌خواستم در کادر فنی تغییر ایجاد کنم. نظرم این است که با چند هفته نتیجه نگرفتن نباید در کادر فنی تغییرات ایجاد کرد.کادر فنی برای نتیجه گرفتن به زمان و آرامش نیاز دارد که خدا را شکر این آرامش در پرسپولیس وجود دارد.\"

نژاد فلاح در حالی این حرفها را زده که در گفتگوی تلویزیونی اش در تاریخ اول اسفند طور دیگری صحبت کرده بود. نژاد فلاح که به برنامه ورزش و مردم رفته بود از توافق نهایی با افشین قطبی و برانکو خبر داده و گفته بود: با این دو سرمربی صحبت‌هایی انجام شده است و توافقات نهایی نیز صورت گرفته و مشکل مالیاتی آنها نیز بر عهده ما است.

نژاد فلاح در آن مصاحبه ماندن درخشان در پرسپولیس را به نتیجه بازی با لخویا منوط کرده بود و حالا مدعی است که هیچ وقت به فکر تغییر کادر فنی نبوده. قضاوت با خودتان.

     
آی اسپورت
2015-03-04 09:41:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر