فهرست
دلیل عصبانیت کلوپ: فکر کردم پای رویس شکست
دلیل عصبانیت کلوپ: فکر کردم پای رویس شکست

دلیل عصبانیت کلوپ: فکر کردم پای رویس شکست

آی اسپورت – مارکو رویس در بازی دیشب بوروسیادورتموند مقابل دینامودرسدن بعد از گذشت بیست دقیقه از شروع بازی از زمین بیرون رفت و به نظر می رسید مصدومیت او خیلی جدی است ولی ظاهرا شرایط او خیلی وخیم نیست و ملی پوش دورتموند زمان زیادی از میادین غایب نخواهد بود.

یورگن کلوپ مربی این تیم بعد از پایان بازی تیمها در جام حذفی آلمان که با دو گل چیرو ایموبیله به نفع زردپوشان خاتمه یافته و موجب صعود این تیم به مرحله یک چهارم نهایی رقابتها شد گفت:\"  مصدومیت او جدی نیست. من خیلی عصبانی بودم برای اینکه همه طوری به من نگاه می کردند که گویا پای او شکسته است. من یک آدم ساده هستم واگر کسی طوری به من نگاه کند که انگار پایش شکسته، باور می کنم.\"

کلوپ در پایان بازی از کادرپزشکی و مسوولان تیمش عصبانی بود و این قضیه را با رسانه ها هم در میان گذاشت.\" امیدوارم دفعه بعد اگر فقط پای بازیکن ضرب دیده زودتر به من بگویند...\"

او در مورد تکل اردمن گفت:\" من قبلا هم گفته ام، نباید چنین خطاهایی در زمین انجام داد. توپ فاصله داشت و مارکو می خواست از اردمن عبور کند و او به زانوی او ضربه زد. این کار کاملا غیرضروری بود.  صحنه مشابهی با هفله رخ داد که به چیرو ایموبیله با آرنج ضربه زد و حتی داور آن صحنه را جریمه هم نکرد. اما اگر مصدومیت رویس جدی نیست، ما خوشحالیم. بازی دشواری بود. حریف کار را برای ما سخت کرد و شرایط زمین هم خوب نبود. اما در نهایت برنده شدیم و به دور رفت صعود کردیم\" این پنجمین پیروزی دورتموند در بازی های بوندسلیگا و جام حذفی بود.  

     
آی اسپورت
2015-03-04 09:36:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر