فهرست
بیزینس جدید رونالدو؛ کفش های غیرورزشی CR7
بیزینس جدید رونالدو؛ کفش های غیرورزشی CR7

بیزینس جدید رونالدو؛ کفش های غیرورزشی CR7

 

آی اسپورت – کریستیانو رونالدو در جدید ترین فعالیت بیزینسی اش این بار سراغ کفش های غیرورزشی رفته و  برند قبلی خود که تی شرت و لباس های زیر تولید می کرده را توسعه داده و \'CR7 Footwear\' را به بازار عرضه کرده است. مدلهای مختلف کفش های این برند بین 115 تا 630 دلار قیمت دارند و ساخت کشور پرتغال هستند. او در مصاحبه ای در مورد این فعالیت جدید به مارکا اینچنین گفت:\"

 

درمورد اینکه چطور به فکر توسعه خط تولید کفش افتادی بگو.

 

من واقعا از راه اندازی خط تولید  تی شرت ها و لباس زیر های برند CR7 لذت بردم و مردم هم استقبال زیادی از آنها کردند. تصمیم گرفتم برای توسعه این برند سراغ طراحی کفش هم بروم. همچنین بنا به دلایلی که کاملا برای همه مشخص است،من زمان زیادی کفش های ورزشی مخصوص فوتبال پوشیده ام و پوشیدن کفش مناسب بیرون اززمین های فوتبال هم خیلی برایم اهمیت دارد. می خواستم چیزی با کیفیت خوب و طراحی خوب عرضه کنم.

 

در مورد این برند حرف بزنیم.

این مجموع کفش های CR7 جنس بسیار مرغوب و خوبی دارد و پاها در آنها راحت هستند و طراحی خاص و پیچیده ای دارند. جنس کفش خیلی برای من اهمیت دارد و این فرصت خوبی بود که خودم برند اختصاصی کفش خودم را راه اندازی کنم.

 

اینکه این کفش ها در پرتغال ساخته شده اند چه اهمیتی برایت دارد.

 

کفش های پرتغالی به دلیل جنس مواد اولیه به کار رفته در آنها همیشه شهرت خوبی داشته اند. برای من چنین چیزی در این بیزینس اهمیت زیادی دارد. جنس مواد به کار رفته در این کفش ها کلید اصلی موفقیت آنهاست و من واقعا از اینکه آنها چنین محصولات باکیفیت و خوبی تولید می کنند برایشان احترام قائل هستم.

 

 

 

     
آی اسپورت
2015-03-04 10:25:34
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر