فهرست
گزارش آماری: آنچلوتی اعتقادی به نیمکت رئال ندارد
گزارش آماری: آنچلوتی اعتقادی به نیمکت رئال ندارد

گزارش آماری: آنچلوتی اعتقادی به نیمکت رئال ندارد

آی اسپورت - کارلو آنچلوتی در بازی با ویارئال یک بار دیگر نشان داد که خیلی به نیمکت رئال اعتماد ندارد. حتی هواداران رئال هم همین نظریه را دارند. برای همین زمانی که ایسکو از ترکیب رئال بیرون رفت، با سوت ها و هو کردن های خود، تصمیم مربی ایتالیایی را به باد انتقاد گرفتند.

اینکه آنچلوتی خیلی به بازیکنان روی نیمکت اعتماد ندارد، درآمار هم ثابت شده است. رئال مادرید دربین همه تیمهای حاضر در لالیگا، سومین تیمی است که کمترین تعویض را در طول بازی ها انجام داده است. فقط الچه و سلتاویگو دراین رده بندی بالای تیم او قرار می گیرند. بازیکنی که بیشترین تاثیر از این تصمیمات مربی متوجه او بوده، تونی کروس است و خستگی بیش از حد در بازی های اخیر در ساق های ستاره آلمانی رئال به خوبی مشهود است.

مثلث رونالدو، بیل و بنزما در خط حمله هم به ندرت دستخوش تغییر می شود. تیم آنچلوتی تقریبا هرگز تغییر نمی کند و مشکل اصلی این تیم این است که مربی و هوادارانش اعتقادی به بازیکنان روی نیمکت نداشته و آنها را در حدو اندازه های تیم اصلی نمی بینند. تقریبا همیشه همان 11 نفر اصلی در بازی ها به میدان می روند و در این شرایط ابهامات در مورد اینکه کهکشانی ها چگونه می خواهند فصل جاری رقابتهای لالیگا و اروپا را به پایان رسانند، رو به افزایش است.  

مورد عجیب واران

رافائل واران روز 18 ژآنویه بعد از بازی با ختافه گفته بود:\" از یک سال پیش زانویم درد می کرد ولی حالا می توانم هر سه روز یک بار بازی کنم\" واران به دلیل مصدومیت های پپه و راموس مجبور بود بازی های بیشتری درترکیب رئال انجام دهد و در نتیجه ملی پوش فرانسوی بار دیگر از دردی در همان زانویی که مه 2013 جراحی شده بود، گله کرد.

فشار وارده به زانوی واران باعث شده که او چهار جلسه تمرینی از 22 تمرین رئال در ماه فوریه را از دست بدهد. او در این تمرینات وقتش را با فیزیوتراپ های تیم گذراند.  واران تمرین روز 9 فوریه بعد از دربی با اتلتیکو، تمرین روز 20 فوریه بعد از بازی با شالکه در لیگ قهرمانان و دو تمرین هفته گذشته را از دست داده بود. بازگشت پپه خبر خوبی برای واران و تیم مادریدی خواهد بود. به خصوص که او کمی فرصت استراحت پیدا می کند و البته هنوز غیبت راموس دغدغه ای برای آنچلوتی در خط دفاعی تیم است. با وجود درد زانو، واران رکورد شخصی بازی هایش در ترکیب رئال را شکسته و تا امرو 17 بازی در لالیگا انجام داده که از 15 بازی فصل گذشته بیشتر است.

 

 

 

 

     
آی اسپورت
2015-03-04 11:44:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر