فهرست
ادعای کی‌روش: گزینه‌ای جز شکایت نداشتم
ادعای کی‌روش: گزینه‌ای جز شکایت نداشتم

ادعای کی‌روش: گزینه‌ای جز شکایت نداشتم

آی اسپورت - کارلوس کی‌روش که حالا همراه با تمام تیم دستیارانش در تیم ملی ایران، هدایت یکی از بهترین تیم‌های ملی فوتبال جهان یعنی کلمبیا را بر عهده گرفته است، از رئیس سابقش به شدت دلخور است و حتی از مرد واسط این رابطه هم گلایه‌های تندی دارد. او به دلیل تحریم‌های اقتصادی در ایران، در یک سال اخیر با مشکلاتی برای رسیدن به پول‌هایش مواجه بود و حالا هم ۸۰۰ هزار دلار از فدراسیون ایران طلب دارد که دقیقا حقوق دوره کاری پس از جام‌جهانی تا جام‌ملت‌های آسیای این مربی است.

مهدی تاج که این روز‌ها همراه با همکارانش در تلاش است آینده فوتبال ایران را با یک مربی جدید کلاس جهانی بسازد، با شکایت مرد پرتغالی بی شک چالش‌های بزرگتر خواهد داشت. او که پس از اتفاقات مربوط به قانون بازنشستگان و فشار‌های قانونی که عدم استعفای یارانش در هیات رئیسه به فدراسیونش وارد کرده است، با چالش بزرگ مالی روبرو شده است.

مشکلات اقتصادی داخلی سبب شده تا آن‌ها در پرداخت هزینه‌های ریالی با مشکل روبرو باشند و از سوی دیگر تحریم‌ها هم چالشی برای‌شان شده که نمی‌گذارد دلارهای‌شان را بگیرند. این اتفاق سبب شده تا تیم ملی بی مربی باشد و مرد اصفهانی فقط بگوید با مربی آینده به جمع بندی رسیده است تا اقلا فشار افکار عمومی را کم کند، اما از سوی دیگربه طلبکارانش یا ناچار است پاسخ ندهد و یا اینکه از آن‌ها فرصت بخواهد.

ولی همین جواب‌های سربالا و البته احتمالا اخبار مربوط به مذاکرات با گزینه‌های جدید که جذب شان در همان وهله اول چند صدهزار دلاری نیاز دارد، سبب شده تا کارلوس کی‌روش در پی گرفتن مطالباتش از راه‌های قانونی باشد. مرد پرتغالی در پاسخ به پرسشی درباره اینکه آیا از فدراسیون ایران شکایت کرده، این متن را فرستاده که تاکید دارد از جواب‌های سربالای مهدی تاج دلخور شده و شکایت کرده است.

او در پیامش نوشته است: «متاسفانه تقریبا ۲ دو ماه بعد از خروج من از ایران، آقای تاج (فدراسیون فوتبال ایران) من را مجبور کرد تا پرونده را در فیفا و afc پیگیری کنم چرا که گزینه دیگری وجود نداشت. در ۸ ماه گذشته، من به دفعات و طرق مختلف تلاش کردم که یک پاسخ و راه حل از فدراسیون فوتبال ایران دریافت کنم، اما هیچ پاسخ و راه حلی به من ارائه نشد. تمام قول‌های اقای تاج و دکتر اسلامیان پوچ از آب در آمد و متاسفانه این پاسخ‌ها بویی از ارزش و احترام به قول و قرار، نبرده‌اند.

اکنون نیز من تنها با سکوت و بی‌تفاوتی آقای تاج و فدراسیون فوتبال ایراد مواجه شده‌ام. این مزدی بود که آقای رئیس در قبال وفاداری، دوستی، تعهد و تمام اقدامات و خدماتم در تیم ملی به من پرداخت کرد. بسیار متاسف هستم و از موقعیت شرمسار کننده و بسیار خجالت‌آوری که آقای تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران مسبب اصلی آن بوده، ناراحت و غمگینم.

با احترام

کارلوس کی‌روش

او در ادامه اینگونه نوشته است: نظر فروتنانه من در این باره ضرب المثلی موزامبیکی است: «تراژدی بدون مرحمت خدا!»

۵ ۶  
آی اسپورت
2019-03-20 17:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
nima bagheri
چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷، ۱۸:۰۰
این از عادت ماست که وقتی استفاده مان را کردیم ناسپاسی پیشه کنیم کی روش بزرگ...
۳ ۱
پدرتون
پنجشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸، ۰۶:۱۹
کیروشه:))
پدرام
چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷، ۱۸:۰۳
آقای کیروش چند تا نوکرات جا موندند ایران اینا رو بی زحمت بردار یه تخفیفی به تاج بده

مثل امیر پور و فاسد کیروشی پور و سیا بشکه و پژمان گند شناس و چیا فوادی از همه مهمتر شقی روانی

شقی کارهای دیگه هم میتونه بکنه جزو اپشن هاشه
۹
....
چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷، ۱۹:۲۰
اینجا‌حق با کیروش هست.چون واضحه که میخواستن یه جوری این طلب را ماست مالی و شامل مرور زمان کنن.اون حضراتی که در وزارت توطئه رفتن کیروش را ریختن باید فکر تسویه حساب هم میبودن.اگه وزیر محترم حداقل یه پیام خشک و خالی از کیروش تشکر میکرد نه اینکه مثل غریبه ها تو فرودگاه ولش میکردن شاید جا داشت که کیروش زمان دیگری را برای وصول طلب بگزاره وقتی با بی احترامی باهاش برخورد کردند اونم کسی که چند برابر دستمزد خودش را از فیفا برای فوتبال ایران بخاطر حضور در جام جهانی کسب کرده دیگه نباید توقع نابجا داشته باشن که کیروش چرا شکایت کرده.احترام دو طرفه معنی داره
۶
سیروس
چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷، ۲۰:۲۴
آقای فدراسیون بدهی وتعهدخودراانجام دهیدتابه وضعیت ناگواردچارنشوید.مطمین باشیدمربی بعدی نیزاین رسوایی رادرنظرخواهدگرفت.
۶
محسن
چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷، ۲۰:۲۵
طرفدارهای این دلال کجان ؟؟؟؟؟
دوماه نتونست صبر کنه واسه پولش
کسی که می گفت ایران کشور دومم و من قلبمو توش جا میذارم و می رم
خخخخخخ
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر