فهرست
عنایتی: حتما سابقه زیادی ندارم که در نظرسنجی 90 نبودم!/ با 5 خط نظر دادم
عنایتی: حتما سابقه زیادی ندارم که در نظرسنجی 90 نبودم!/ با 5 خط نظر دادم

عنایتی: حتما سابقه زیادی ندارم که در نظرسنجی 90 نبودم!/ با 5 خط نظر دادم

آی اسپورت- رضا عنایتی درباره دیدار روز جمعه استقلال مقابل نفت مسجد سلیمان، مشکلات مالی، نظرسنجی برنامه نود و ... صحبت‌هایی را انجام داد که در زیر می‌خوانید:

 از بازی روز جمعه با نفت مسجد سلیمان شروع کنیم.

من این بازی را سخت می‌بینم، چرا که حریف نیاز به امتیاز دارد و همه توان خود را می‌گذارد تا از استقلال امتیاز بگیرد. تاکید زیادی دارم که 3 امتیاز بازی با نفت مسجد سلیمان برای استقلال حساس است و برای عقب نماندن از کورس قهرمانی باید تلاش کنیم که در این دیدار به برتری برسیم. خوشبختانه شرایط مناسبی داریم و با پشت سر گذاشتن تمرینات خوب آماده گرفتن 3 امتیاز با حمایت هواداران استقلال هستیم.

 اشاره کردی که بازی با نفت مسجد سلیمان برای استقلال سخت است اما برخی‌ها روی کاغذ بازی راحتی برای استقلال می‌دانند.

در فوتبال همیشه اتفاقات پیش‌بینی نشده‌ای می‌افتد که با آن چیزی که روی کاغذ است، تفاوت دارد. همین مسئله باعث جذابیت فوتبال شده است و اگر این ذهنیت در استقلال باشد که بازی راحتی داریم، به تیم ضربه خواهد زد. عملکرد تیم نفت به نسبت نیم فصل اول، تفاوت چشمگیری داشته است. زمان حضورم در تیم پدیده در زمین نفت مسجد سلیمان به راحتی با نتیجه 3 بر صفر به پیروزی رسیدیم اما در بازی برگشت و در زمین خودمان به تساوی رسیدیم. شرایط تیمی آنها بهتر شده و مطمئن باشید که با انگیزه مضاعفی مقابل استقلال به میدان خواهند رفت.

 امیر قلعه‌نویی گفته که بزرگترهای استقلال از جمله تو و وحید طالب‌لو به معنای واقعی در تیم بزرگی کرده و سیاه‌نمایی نمی‌کنند...

نمی‌دانم سال‌های گذشته چه اتفاقی افتاده و دوست ندارم در مورد آن صحبت کنم اما از زمانی که به استقلال بازگشتم سعی کردم رفاقت در تیم وجود داشته باشد. مشکلات مالی همیشه وجود دارد و همه تیم‌ها با آن دست به گریبان هستند اما شدت آن در استقلال بیشتر است. از طرفی توقع هواداران از استقلال بیشتر است و مخالفان هم منتظر لغزش هستند تا استقلال را به حاشیه ببرند. به همین خاطر، به بازیکنان گفتم با توجه شرایطی که وجود دارد، دو سر باخت ندهیم. اگر مشکل مالی وجود دارد، اجازه ندهیم با نتایجی که کسب می‌کنیم، دشمن شاد شویم. همه باید با وجود کار کنند و درک دو طرفه داشته باشند.

فکر می‌کنی چرا در نظرسنجی برنامه نود جزو محبوب‌ترین بازیکنان قرار نگرفتی؟

برای اینکه سابقه زیادی در استقلال ندارم!

دو بار با پیراهن استقلال به آقای گلی رسیدی و برخی‌ها اعتقاد داشتند باید در بین گزینه‌ها قرار می‌گرفتی.

اصلا برای من مهم نیست. این موضوع تصمیم کسانی بود که نظرسنجی را گذاشتند. باید به فرهاد مجیدی بابت انتخابش تبریک بگویم. همه افرادی که در استقلال بازی کرده‌اند، برای این تیم زحمت کشیده‌اند.

بین علیرضا منصوریان و فرهاد مجیدی کدام گزینه را انتخاب کردی؟

من همان شب از 5 خط موبایل به همه گزینه‌ها رای دادم. دو تا از فرزندانم به همراه همسرم و خودم که دو خط دارم، در این نظرسنجی شرکت کردیم. برای من همه بازیکنان قابل احترام هستند. اینکه هوادار چه کسی را دوست دارد با من که داخل مجموعه استقلال هستم تفاوت دارد و اطلاعاتم از گذشته بیشتر است. انتخاب محبوب‌ترین بازیکن شخصی است و ممکن است نظر هواداری که از بیرون به استقلال و فرد مورد علاقه‌اش نگاه می‌کند با من تفاوت داشته باشد. هوادار تنها آن چیزی که در ورزشگاه و تلویزیون می‌بیند را برداشت می‌کند.

 ولی به نوعی بین هواداران منصوریان و مجیدی اختلاف پیش آمده و حتی علی چینی دستیار منصوریان اعتقاد دارد که منصوریان مردمی‌تر از مجیدی است. نظر خودت چیست؟

نمی‌دانم چه صحبت‌هایی صورت گرفته اما به اعتقاد من این نظرسنجی باعث ایجاد تفرقه در استقلال شده است. همه باید به هم احترام بگذارند و بدانند که مخالفان استقلال منتظر کوچکترین مسئله هستند تا برای تیم ما حاشیه ایجاد کنند. در فوتبال ما آنقدر جنجال وجود دارد که اگر این مسئله هم به آن اضافه شود، شرایط بدتر خواهد شد.

     
آی اسپورت
2015-03-04 12:22:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر