فهرست
درخواست افتخاری از هواداران: کمک کنید
درخواست افتخاری از هواداران: کمک کنید

درخواست افتخاری از هواداران: کمک کنید

آی‌اسپورت- سیدرضا افتخاری، مدیرعامل استقلال از هواداران و پیشکسوتان استقلال خواست در شرایط سخت فعلی این تیم از تیم‌شان حمایت کنند. افتخاری بعد از اتفاقات دیشب برنامه نود از هواداران این تیم خواسته بدون توجه به حاشیه‌ها به تیم کمک کنند چون استقلال بیشتر از همیشه به آن‌ها احتیاج دارد. در متن اطلاعیه افتخاری آمده:

« همه اعضاى باشگاه از بازیکنان، کادر فنى و مدیریتى باشگاه، شما را سرمایه اول و آخر خود دانسته و به نارضایتى تان از نتایج تیم حق مى دهند و شما را شایسته بزرگترین موفقیت ها مى دانند. مطمئنا بدشانسى ها، مصدومیت ها و حاشیه ها مى روند و با حمایت و همراهى شما روزهاى خوب استقلال همچون گذشته فرا مى رسد.

حمایت شما از تیم در فصل گذشته در اوج نتایج بد ابتدایى، با نتایجى خوب همراه و پایان یافت. از شما مى خواهم بدون توجه به حاشیه هاى ایجاد شده که براى آنها تدابیر لازم اتخاذ خواهد شد، همدل و همصدا روز چهارشنبه به حمایت از تیم خود بپردازید تا بازیکنان و کادر فنى با روحیه بالا بتوانند در جهت جلب رضایت شما قدم بردارند. امروز استقلال بیش از هر زمان دیگر به شما نیاز دارد.

دست هواداران، پیشکسوتان بزرگوار و همه افرادى که موفقیت استقلال را آرزومندند مى بوسم و از آنان درخواست مى کنم در این شرایط حساس به کمک باشگاه بیایند تا در کنار همدیگر و با حمایت هواداران پرشور روزهاى خوب را براى استقلال رقم بزنیم.»

۲ ۴  
آی اسپورت
2017-09-19 17:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
حمایت؟!
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۷:۵۶
خرابی چون که از حد بگذرد اباد میگردد. حمایت از این مخروبه مدیریتی و فنی یعنی خیانت به همه ارزشها. نور به قبرت بباره تیمسار خسروانی، نیستی ببینی کفتارها برای تقسیم ارثیت چگ،نه یکدیگر را میدرند. تفو بر تو ای چرخ گردون، تفو. از تیمسار خسروانی و رایکف به چی رسیدیم!!!!!!!!!!
در جواب حمایت
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۵۵
باید بگم که خودتون اینجوری خواستید
انگار یادتون رفته واسه اومدن منصوریان چه سرودستی میشکستید اونم فقط بخاطر بردش جلو پرسپولیس
امین
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۹:۵۴
مرسی عالی بود
ده ساله این کفتارها ب جنازه استقلالم رحم نمیکنن
۴
پرسپولیس قهرمان
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۲۱:۰۱
دوست عزیزی از تیمسار خسروانی و رایکوف سخن کفته . و چه خوب هم گفته . من هم اضافه میکنم ، اقایان کفتار رانت خوران نامدبر . شما گورتان را گم کنید . هواداران استقلال ( تاج ) قدر تیمشان را میدانند و به موقع حمایت میکنند . تا هواداران شما را اخراج نکرده اند بروید به جهنم .
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر